Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Gegužės 26 d. 09:38


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Varėniškiai artėjančią savaitę pradės teatre

Varėna

Varėniškiai artėjančią savaitę pradės teatre


Pirmadienį, spalio 12 dieną, 18 val D. Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalio metu pasirodys ir jo programą pratęs Kauno mažasis teatras su premjera „Bestuburiada“. „Jau ketvirtus metus dalyvaujame šiame festivalyje. Šiemet atvežame premjerinį spektaklį, kurį varėniškiai galės pamatyti vieni pirmųjų“ – sakė teatro vadovas Audrius Baniūnas. Turbūt kiekvienam artima situacija, kai laukiame prie šefo durų pokalbio, kuris gali nulemti tolimesnį mūsų gyvenimą. Spektaklyje pateikiamos komiškos personažų istorijos: kiekvieną dieną, nuo ryto iki vakaro laukiantys savo eilės, repetuojantys kalbas, skaičiuojantys žingsnius iki šefo stalo ir iš paskutiniųjų besistengiantys sugniuždyti kolegas. Jie pasiryžę prisitaikyti prie bet kokių aplinkybių, jie gali viską ištverti. Jų pastangos graudžiai juokingos, jie seniai jau pamiršo tikrąjį savo laukimo tikslą bei prasmę, bet tiki, kad vieną dieną didelis stebuklas pagaliau pakeis mažus jų gyvenimus. „Ši pjesė ne tik apie laukimą prie viršininko durų. Tai spektaklis apie visų mūsų kasdienę kovą už save, apie tikėjimą savo sėkme ir galų gale – apie tos sėkmės skonį ir kainą. „Bestuburiada“ atveria „nefasadinę“ sėkmės istorijų ir sėkmingai susiklosčiusių karjerų pusę.“ – apie spektaklį pasakojo jo režisierius Darius Rabašauskas. Pasak A. Baniūno, ši pjesė tokia pat žemiška ir komiška, kaip ir mūsų pačių kasdienybė. Pratęskime pasibaigusį savaitgalį mėgaudamiesi teatro švente Varėnoje.
„Bestuburiadą“ pamatysime pirmadienį, spalio 12 dieną, 18 val. Varėnos kultūros centre.
Spektaklio režisierius – Darius Rabašauskas, dailininkė – Laura Luišaitytė, kompozitorius – Jonas Jurkūnas. Aktoriai: Gabrielė Aničaitė, Simona Bladženauskaitė, Gintautas Bejeris, Aleksandras Kleinas ir Jonas Baranauskas. Spektaklio kūrybinė komanda jau pažįstama iš mūsų teatro spektaklio "Nuo raudonos žiurkės iki žalios žvaigždės".
Spektaklio kaina: 6 €; 7,50 €.


Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Gegužė 2024
P A T K P Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.