Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Balandžio 15 d. 06:09


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Festivalyje „Yaga Gathering 2015“ – gyvas „Juno Reactor“ pasirodymas

Varėna

Festivalyje „Yaga Gathering 2015“ – gyvas „Juno Reactor“ pasirodymas


Jau šį savaitgalį vyksiančiame muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalyje „Yaga Gathering 2015“ pasirodys per 60 reggae, dub, world ir elektroninės muzikos didžėjų bei gyvos muzikos grupių. Likus kelioms dienoms iki festivalio pradžios organizatoriai kviečia susipažinti su pilnu atlikėjų sąrašu ir atkreipti dėmesį į išskirtinius pasirodymus.

Sužavėjo Lietuvos publika
Vieni iš pagrindinių šių metų festivalio „Yaga Gathering“ atlikėjų – britų muzikinis projektas „Juno reactor“. Grupės lyderis Ben Watkins jau grojo Lietuvoje šią žiemą vykusiame „Yaga-Ball“ maskarade, o šį kartą sugrįžta su visa savo grupe. Pasak grupės įkūrėjo ir kūrybinio vadovo Ben Watkins, Lietuvos publika jam taip patiko, kad sulaukęs kvietimo dar kartą čia atvykti su visa grupe ir surengti gyvą pasirodymą, nė nesuabejojo.
Muzikinis projektas „Juno Reactor“ gyvuoja jau penkiolika metų. Grupė savo veiklą pradėjo kaip meno ir psy transo muzikos projektas, tačiau jų muzikinis stilius nuolat kito. Juno Reactor bendradarbiauja su kitais menininkais, kuria nekomercinę, eksperimentinę muziką ir garso takelius meno instaliacijoms bei kino projektams. Grupė yra sukūrusi garso takelius daugeliui kino filmų, tačiau labiausiai išgarsėjo su kūriniu „Navras“, skirtu garsiajam brolių Wachowski filmui „Matrica“.

Ramybės scenoje žinomi vardai
Šiemet festivalio ramybės scenoje pasirodys daugelis puikių elektroninės muzikos atlikėjų. Pasak festivalio ramybės scenos koordinatoriaus Tado Ingilevičiaus, būtina atkreipti dėmesį į Islandijos atlikėją Yagya. Šis atlikėjas jau žinomas Lietuvos publikai, o jo išskirtinį skambesį visuomet galima atpažinti. Ramybės scenoje gros ir garsiausio Danijos leiblo atlikėjas Grand_U, diktuojantis dub techno kultūros madas.
„Labai įdomus atlikėjas B.E.N iš Makedonijos, kuris puikiai žinomas kaip psy chill muzikos atlikėjas. Beje, jis siūlėsi pagroti net 5 valandas, vis tik norėdami pateikti įvairesnės muzikos turėjome sutrumpinti jo pasirodymą. Iš karto po „Yagos“ jis vyks į kitą Europoje žinomą „Ozora“ festivalį“, – sako renginių organizatorius.
Pasak jo, festivalio ramybės scenoje galima laukti ir gyvų pasirodymų. Vienas iš gyvo vokalo atlikėjų – lietuvis King sleep. Beje, šiemet „Yaga Gathering“ vienintelis festivalis Lietuvoje, kuriame jis pasirodys. Verta atkreipti ir į ambient muzikos atlikėjus Sarana iš Suomijos bei Vokietijos didžėjų ir radijo laidų vedėją Zuurb.

Nusipelnę elektroninės muzikos atlikėjai
Iš gausaus būrio pagrindinėje festivalio scenoje pasirodysiančių atlikėjų vertėtų atiduoti duoklę ir švedui Hux Flux, jau spėjusį įeiti į Lietuvos elektroninės muzikos festivalių istoriją. Jis buvo pirmasis iš pasaulyje žinomų psy transo atlikėjų dar 2002 metais grojusių festivalyje „Ragana“, kuomet tarptautinis elektroninės muzikos festivalis Lietuvoje dar buvo didelė naujovė.
„Yaga Gathering“ scenoje pasirodys ir rusų didžėjus Fungus Funk, kuris yra vienas iš pagrindinių atlikėjų, formuojančių psy transo kultūrą Rusijoje. Tarp laukiamiausių – Didžiosios Britanijos didžėjus ir aktyvus psichodelinės kultūros veikėjas Liquid Ross, bei vienas populiariausių hitech atlikėjų Will O Wisp iš Argentinos. Festivalio didžiojoje scenoje gros ir vienas iš žinomiausių Baltijos šalių psichodelinės muzikos didžėjų, ilgametis „Yaga Gathering“ dalyvis ir vienas iš organizatorių DJ Unitone.
Be daugybės didžėjų, festivalio didžiojoje scenoje pasirodys unikalus didžeridu trio iš Izraelio „Onogana“, Sankt Peterburgo cyber folk atlikėjai „Atlantida Project“, viena perspektyviausių Lietuvos elektroninės muzikos grupių „Without letters“ ir kiti.

Pilną atlikėjų sąrašą galima rasti festivalio „Yaga Gathering“ internetinėje svetainėje.

Daugiau informacijos:

www.yaga.lt

www.facebook.com/YagaGathering

www.youtube.com/user/Yagafestival


Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Balandis 2024
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.