Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Liepos 16 d. 12:48


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


„Tundra Machine“ – už sveiką kūną, žvitrų protą ir kūrybinę energiją

Varėna

„Tundra Machine“ – už sveiką kūną, žvitrų protą ir kūrybinę energiją

Jau rytoj prasidėsiantis festivalis TUNDRA MACHINE šiemet prisiekusius elektroninės muzikos gerbėjus kviečia į Varėnos dainų salą. Tiesa, festivalis lankytojus vilioja ne vien žinomų atlikėjų pasirodymais, bet ir fizinę bei dvasinę sveikatą atgauti padėsiančiais užsiėmimais, seminarais ir dirbtuvėmis.
Fizinei ir dvasinei sveikatai atkurti
Šiemet vienas iš TUNDRA MACHINE festivalio prioritetų – vidinė harmonija bei sveikata, todėl ieškantys atgaivos festivalyje atras net 13 erdvių, besislepiančiu po HEALING WHEEL pavadinimu, kuriose numatytos kūną ir sielą išlaisvinančios praktikos.
Vidinės harmonijos paieškose itin veiksminga joga ir įvairios terapijos. Šiemet šių praktikų išsiilgę lankytojai galės pasveikinti saulę, išmėginti Aštanga Vinyasa jogos užsiėmimus, mandalų ar Tibeto „dainuojančių dubenėlių“ terapiją. Į gydomąją šamanišką kelionę, lydimą būgnų garsų, pakvies mokytoja Ema – kartu pažinti totemus, vidinius vaizdinius bei atrasti natūralius kankorėžinės liaukos (liaudiškai vadinamos trečiąja akimi) valymo būdus. Bus pakankamai progų ir aktyviau pajudėti: laisva šokių erdvė skatins iš suvaržyto, nedrąsaus šokėjo tapti kūrybingu, savo judesiais besimėgaujančiu žmogumi, o Capoeira.lt komanda supažindins su braziliška capoeiroskultūra, muzika, instrumentais, taip pat padės patobulinti lankstumą ir akrobatikos įgūdžius.
Šiemet laukia ir, ko gero, didžiausias masažų pasirinkimas: rekreaciniai, gydomieji, tailandietiški, indiški, japoniški, reiki... Norintiems ne vien pajusti, bet ir išmokti masažo technikų, skirta Justo Kudrevičiaus vedama praktika, kurioje bus mokomasi paruošti kūną procedūrai, atlikti energetinę mankštą, išmokti sąmoningo raumenų atpalaidavimo pratimų, pajusti žmogaus kūno paviršių, prisiderinti prie jo ritmo ir būsenos. Šiuose mokymuose didžiausias dėmesys tenka ne sudėtingai technikai, o kokybiško masažo principams: judesio išbaigtumui, pilnam rankų kontaktui, dėmesio sutelkimui.
Daugiau nei 30 kūrybinių dirbtuvių
Norintiems išsivežti namo aibę naujų patirčių, o gal ir jaukų, festivalį priminsiantį rankų darbo niekutį, skiriama WORKSHOP LAB erdvė, kur lankytojai ras per 30 skirtingų kūrybinių veiklų, galės aktyviai praleisti laiką žaisdami dieninį bei naktinį tinklinį ar burbulinį futbolą, pasėdėti pirtyje, pasivaikščioti lynu, pasidaryti tatuiruotę, sudalyvauti performanse „Reivo tėvai“, bent keliais skirtingais būdais išsiburti savo ateitį. Klausytojų taip pat lauks Luko Devitos psichodelinės paskaitos ir profesionalūs koučingo „Points of You“ specialistai, o žiūrovų – magiški „Altaja Fire“ ir „Ugnies Rato“ pasirodymai, triukai ir žongliravimo pamokos.
Turbūt „Tundra“ jau nebeįsivaizduojama be beprotiškų šukuosenų, gėlių plaukuose, savadarbių papuošalų ir sapnų gaudyklių – pamiršę jas pasidaryti taip pat laukiami WORKSHOP LAB erdvėje. Visą šį bruzdėjimą fiksuos dronai, tačiau, jei kas nors ir bus praleistas pro kamerą, tai savo asmeninius pokyčius galės įamžinti specialiuose „Nuotraukos kitaip“ foto stenduose.
TUNDRA MACHINE kviečia visus muzikos ir gamtos mylėtojus susitikti liepos 16-20 d. Varėnos saloje, Dainų slėnyje.TUNDRA MACHINE 2015
... kelios nuotraukos ...


... dar kelios nuotraukos ...


... ir dar kelios nuotraukos ...


... ir dar kelios nuotraukos vel ...


... ir paskutines ...... ir video ...


... ir vel video ...


... ir dar video ...


Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Liepa 2024
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.