Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Birželio 25 d. 07:19


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Trakuose gims nauji Savanorystės ambasadoriai

Lietuva

Trakuose gims nauji Savanorystės ambasadoriai
Įsibėgėjęs projektas „Savanorystės tinklo stiprinimas Lietuvoje“ per daugiau nei pusmetį pritraukė virš trisdešimt iniciatyvių savanorių iš visos Lietuvos. Tinkle esantys Savanorystės ambasadoriai kiekvieną dieną įvairiais darbais ir iniciatyvomis savo bendruomenėse perduoda žinią apie savanorystės naudą. Europos savanorių tarnybos asociacija „SALTES“ matydama visuomenės susidomėjimą šio tinklo veiklomis, atrinktiems savanoriams, kurie išreiškė norą prisijungti prie Savanorystės ambasadorių tinklo, organizuoja susitikimą - mokymus. Š. m. balandžio 25-26 dienomis būsimi Savanorystės ambasadoriai turiningai savaitgalį praleis Trakų rajone.
„Įprastai, Savanorystės ambasadorių susitikimo metu yra ugdomos dalyvių kompetencijos tam tikromis temomis. Ambasadoriai keičiasi savo gerosiomis patirtimis, aptaria sėkmingus ir nelabai pavykusius savo darbus, kad kiekvienas galėtų tobulėti, mokytis ir parsivežti į savo kraštą tam tikrų žinių ir įgūdžių. Tačiau šįkart, susitikimas skirtas tiems savanoriams, kurie šiuo metu nepriklauso Savanorystės ambasadorių tinklui, bet norėtų prie jo prisijungti. Buvimas su bendraminčiais padės kiekvienam savanoriui dar efektyviau veikti ir skleisti žinią apie savanorystę visuose Lietuvos kampeliuose“, - teigia SALTES prezidentė ir Savanorystės ambasadorių tinklo įkūrėja Akvilė Budreckytė.
Pasak SALTES vadovės A. Budreckytės, susitikimo metu dalyviai daugiau sužinos apie plečiamą Savanorystės ambasadorių tinklą Lietuvoje – jo veikimo principus, naudą visuomenei ir tinklo narius. Būsimi Savanorystės ambasadoriai turės įgyvendinti organizatorių parengtą iššūkį – simuliaciją, kuri atskleis kiekvieno dalyvio žinias, bendrą supratimą apie savanorystę. Dalyviai mokysis pritraukti naujus narius į savo komandą, užmegzti ryšį su nepažįstamu žmogumi, pasitelkiant tik savo intuiciją ir patirtį. Kiekvienas mokymuose dalyvaujantis savanoris taip pat bus raginamas pristatyti savo gyvenamosios vietos savanoriškos veiklos analizę, taip skatinant kiekvieną domėtis bendra savanoriškos veiklos situacija Lietuvoje.
Savanorystės ambasadorius turi turėti patirties
Savanorystės Ambasadorių programos tikslas – suburti iniciatyvių žmonių komandą, kuri Lietuvai skleistų žinią apie savanorystę ir griautų neteisingus mitus apie ją. Šioje programoje gali dalyvauti visi turintys savanoriavimo patirties, norintys nešti savanorystės idėjas ir burti vietinį jaunimą bei veiklius žmones. Visai nesvarbu, kokio amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, tikėjimo savanoris yra. Jeigu jis atitinka išvardintus kriterijus ir nori būti šio tinklo dalimi, vis dar gali parašyti el. paštu: savanoriauk@saltes.net ir galbūt kitame Savanorystės ambasadorių suvažiavime galės susitikti su savo bendraminčiais.
Projektą „Savanorystės tinklo stiprinimas Lietuvoje“ finansuoja Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo NVO programos Lietuvoje fondas. Pirmasis Savanorystės ambasadorių susitikimas įvyko 2014 m. spalio 11-12 d. Palangoje. Planuojama, kad Savanorystės ambasadoriai plėsdami savo veiklą Lietuvoje ir toliau susitikimus organizuos kartą per mėnesį skirtinguose Lietuvos miestuose.

Kontaktams:
SALTES prezidentė, Akvilė Budreckytė: el. paštas: akvile@saltes.net, tel. nr.: 8 670 17813

Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Birželis 2024
P A T K P Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.