Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Balandžio 20 d. 07:46


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


“KLASTINGAS TIRPALAS” “Svaiginanti” komedija"

Renginiai

Premjerinis „Klastingo tirpalo“ pasirodymas Kaune sutiktas itin griausmingai! Aktoriai apdovanoti perkūniškais plojimais ir gėlių jūra, o žiūrovai atsiriekė geroką vitamino C porciją.
Spektaklyje charakteringus vaidmenis kuria teatro ir TV žvaigždės bei žinomi komikai: Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Šimukauskas, Darius Rakauskas, Eglė Mikulionytė, Lina Rastokaitė ir kt.
Ši šarminga istorija, lyg nuožmusis Bermudų trikampio verpetas, Jus iškart įtrauks į spirgančią tėkmę. Entuziazmu kunkuliuojantis Mokslininkas - profesorius čia įsisuks į ekstremalius tyrimus su alkoholiu. Diena iš dienos laboratorijoje jis tirs šio sukto gėralo poveikį bei bandys neutralizuoti jo poveikį, drąsiai eksperimentuodamas su personažais.
Ir taip tūkstančiai bandymų , kol galiausiai…stropųjį mokslininką aplankys Tirpalo dvasia. Kaip baigsis ši daugybę žmonių įjunkiusi istorija? Ar pavyks sukurti neutralizatorių ir tapti didžiuoju atradėju?
Sužinosite apsilankę išradimų kvapu alsuojančioje komedijoje – „Klastingas tirpalas“.
Komedijos režisierius Ričardas Vitkaitis tikina, kad kūrinyje nebus siekiama moralizuoti ar burnoti – į suvokimą bus keliaujama nerimastingo humoro keliu. „ Garantuoju, „Klastingas tirpalas“ žiūrovui sužadins tokį emocijų piką, kad net šiurpas nueis pagaugais“.
Nori sužinoti, prie ko prives tirpalo C2H5OH+H2O vartojimas? Atvyk pasižiūrėti! Komedija universali ir subalansuota visoms amžiaus grupėms, tad laukiami visi!
Atlikėjai apie spektaklį
Ramūnas ŠIMUKAUSKAS
- Kas dėjosi galvoje, pamačius „Klastingo tirpalo“ scenarijų?
- Pirma mintis – kad bus labai įdomu: įdomi, nedaug nagrinėta ir labai žaisminga forma pateikta tema. Labai svarbu apie tai kalbėti, įvertinant iškalbingą Lietuvos statistiką, teigiančią, kad čia išgeriama alkoholio vos ne daugiausiai pasaulyje. Manau, tema Lietuvai yra aktuali, pribrendusi.
- Ar turi reikšmės aktorių kolektyvas, su kuriuo dirbate?
- Be abejo, teatras - kolektyvinis menas, ir vienas tu čia nieko nesukursi. Kolektyvas labai svarbu! Džiugu Siaurusaičiu, Egle Mikulionyte, Lina Rastokaite, bei turiu pripažinti, kartu patyrėme labai malonių kūrybinių atradimų. Aš dėl to labai džiaugiuosi.
Džiugas SIAURUSAITIS
Kaip įsivaizduojate „Klastingo tirpalo“ žiūrovą?
-Nerekomenduočiau vaikams iki 18 metų, nes nesupras. Komediją labiau suvoks turintieji gyvenimiškos patirties - tie, kuriems jau yra nutikę situacijos, gvildenamos komedijoje. Nemanau, kad spektaklį supras absoliutūs abstinentai, jie juk abstinentais tapo ne šiaip sau, o dėl tam tikrų priežasčių.
-Pridurkite, jei dar liko nepridurtų.
-Komedija yra komedija. Situacijos, kurios čia vaidinamos - daugeliui atpažįstamos (juk vienas pagrindinių humoro kriterijų – atpažįstamumas). Žmonėms turėtų būti juokinga, nes su kažkuriuo iš šių personažų jie galės susitapatinti, pamatyti dalį savęs.
Lina RASTOKAITĖ
-Kokia pirmoji mintis persmelkė perskaičius scenarijų?
-Atrodo, kiek daug įvairiausių juokingų, fainų ir kiek daug nesmagių, slogių išgėrusiųjų daromų istorijų. Žiauriai dviprasmiška tema.
-Ar aktualus šis spektaklis dabarties žmogui?
-Alkoholio tema aktuali per amžių amžius, kol žemėje bus vartojančių alkoholį, tol ši tema nepraras populiarumo. Kol bus pasauly nuodėmės, tol bus nelaimingų žmonių.
Darius RAKAUSKAS
-Ar lietuviui žiūrovui labai aktuali ši spektaklio tema?
-Manau tai bendražmogiška ne tik lietuviui. Kiek mes išgeriame alkoholio? Europoje turbūt vieni iš penketuko, tad „Klastingas tirapalas“ labai aktualus. Vaidinamose būsenose save, giminaitį ar draugą žiūrovas tikrai atpažins.
Eglė MIKULIONYTĖ
-Ar šis vaidmuo kažkuo išskirtinis iš kurtų anksčiau?
-Privaidinta tiek dramų! Jau reikia ir atokvėpio, tad labai džiaugiuosi šio
žanro linksma pjese.-Ar ilgai gyvuos komedija „Klastingas tirpalas“?
-Turi gyvuoti, nes ji visiems lengva, šilta, žmogiška – režisieriaus dėka, tad nuo pirmų akimirkų susitapatini su charakteringuoju Porfesoriumi ir pasineri į klastingo tirpalo ir būrelio veikėjų eksperimentinę kelionę...

Trukmė 1.40 val.
Varėnos kultūros centras. kovo 31 d. 18 val.Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Balandis 2024
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.