Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2023 m. Vasario 08 d. 00:08


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Varėnoje atidaryta nauja autobusų stotis

Varėna

Nuo šiol autobusų keleiviai, važiuojantys iš Varėnos, autobuso lauks naujai pastatytoje, nors nedidelėje, tačiau labai jaukioje ir šiltoje autobusų stotyje.

Šis Varėnos rajono gyventojams bei svečiams labai reikalingas projektas - ir pastatyta nauja autobusų stotis, ir kovo mėnesį duris pirkėjams atversiantis prekybos centras su vaistine - įgyvendintas per gana trumpą laiką. Norintiems apsipirkti nereikės išeiti į lauką, nes yra tiesioginis įėjimas į prekybos centrą. Senoji autobusų stotis buvo pradėta griauti praėjusios vasaros pabaigoje, o štai dabar keleiviai jau džiaugiasi naująja.

Prie autobusų stoties įrengtos atvykstančių priemiestinių ir tarpmiestinių autobusų stovėjimo, o prie prekybos centro - automobilių stovėjimo aikštelės.

Autobusų stoties atidarymo renginyje UAB „Varėnos autobusų parko" direktorius Juozas Lankelis pasidžiaugė, kad šis naujas transporto paslaugų ir prekybos kompleksas labai reikalingas rajono žmonėms ir svečiams. Jis informavo, kad autobusų stotyje nuo šiol bus teikiamos smulkių siuntų ir bagažo pervežimo paslaugos. „Dėkoju visiems, prisidėjusiems prie autobusų stoties statybos. Kad Varėnoje būtų pastatyta nauja autobusų stotis, pastangas dėjo tuometinis Varėnos rajono savivaldybės meras, o šiuo metu vidaus reikalų viceministras Elvinas Jankevičius, Varėnos rajono savivaldybės meras Vidas Mikalauskas, statybos darbais rūpinosi UAB „Merkelis" ir UAB „Binkauskas ir Stašinskas". Dėkojame visiems prisidėjusiems, kad mūsų noras Varėnoje turėti naują autobusų stotį taptų tikrove", -dėkojo direktorius J. Lankelis.

Varėnos rajono savivaldybės meras Vidas Mikalauskas pažymėjo, jog visada smagu švęsti įkurtuves. „Džiaugiuosi, kad projektas įgyvendintas labai greitai ir kokybiškai. Tai graži dovana Varėnai, tuo pačiu tai savotiški vartai į Varėnos miestą. Dabar jau idealiai sutvarkytos viena šalia kitos esančios traukinių ir autobusų stotys, tad Varėnos žmonėms nebus gėda sutikti ir išlydėti savo svečius. Noriu padėkoti vidaus reikalų viceministrui Elvinui Jankevičiui, kuris pradėjo projekto įgyvendinimą",-sakė rajono vadovas. Jis padėkojo ir statybininkams, kurie dirbo labai atsakingai, todėl projektas įgyvendintas labai operatyviai ir kokybiškai.

Vidaus reikalų viceministras Elvinas Jankevičius susirinkusius pasveikino su gražiomis įkurtuvėmis ir kvietė drauge pasidžiaugti gražėjančia Varėna. „Varėna pasipuošė dar vienu objektu. Keleiviai galės patogiai praleisti laiką laukdami autobuso, o darbuotojams suteiktos puikios darbo sąlygos. Už tai dėkoju ir merui Vidui Mikalauskui, ir autobusų parko direktoriui Juozui Lankeliui, ir visai projektą įgyvendinusiai komandai",-sakė viceministras E. Jankevičius ir direktoriui dovanų įteikė sieninį laikrodį. Jis taip pat pažymėjo, jog Varėna po kelerių metų dar labiau išgražės, nes ji įrašyta į tikslinių teritorijų, kurioms bus skirtos didelės lėšos, sąrašą.

Pagrindinio projekto įgyvendinimo rangovo UAB „Merkelis" atstovas Andrius Stašinskas padėkojo visiems, prisidėjusiems statant objektą, ir autobusų parko direktoriui J. Lankeliui įteikė simbolinė raktą. Dar viena dovana laukė keleivių, važiavusių į Dubičius - jiems kelionę apmokėjo UAB „Merkelis".

Vidaus reikalų viceministrui Elvinui Jankevičiui, Varėnos rajono savivaldybės merui Vidui Mikalauskui, Varėnos autobusų parko direktoriui Juozui Lankeliui ir UAB „Merkelis" atstovui Andriui Stašinskui perkirpus simbolinę įkurtuvių juostelę, visi buvo pakviesti į autobusų stoties vidų apžiūrėti patalpų. Nauju statiniu džiaugėsi ir autobuso laukę keleiviai, ir pažiūrėti naujos autobusų stoties atėję varėniškiai.

Besidžiaugiantys malonia staigmena keleiviai į Dubičius išlydėti su armonikos melodija, o geros kelionės jiems palinkėjo meras V. Mikalauskas ir autobusų parko direktorius Juozas Lankelis.

UAB „Varėnos autobusų parkas" autobusų stoties pastato rekonstrukcijos koncepcijai Varėnos rajono savivaldybės taryba pritarė 2012 m. kovo 27 d. sprendimu Nr. T-VII-342 „Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Varėnos autobusų parkas" autobusų stoties pastato rekonstrukcijos koncepcijos". Koncepcijoje buvo numatyta, kad UAB „Varėnos autobusų parkas", pasinaudodama esama praktika, siekia rekonstruoti autobusų stoties pastatą ir infrastruktūrą sudarant palankias sąlygas keleivių vežimo transporto veiklai vykdyti, kartu pastatant prekybos centrą, kuris atitiktų Varėnos gyventojų interesus, pakeistų miesto infrastruktūrą. Įvykdžius jungtinės veiklos sutartį ir rekonstravus autobusų stotį, jungtinės veiklos rezultatas būtų padalijamas taip: rekonstruotas stoties pastatas ir toliau liktų UAB ,,Varėnos autobusų parkas" nuosavybė, o naujai pastatytas prekybos centras taptų investuotojo nuosavybe.

Varėnos rajono savivaldybės taryba 2012 m. gegužės 15 d. sprendimu Nr. T-VII-402 „Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Varėnos autobusų parkas" autobusų stoties pastato rekonstrukcijos investuotojo paieškos viešojo konkurso sąlygų aprašo tvirtinimo" suderino UAB „Varėnos autobusų parkas" autobusų stoties pastato rekonstrukcijos investuotojo paieškos viešojo konkurso sąlygų aprašą, taip pat pavedė UAB „Varėnos autobusų parko" direktoriui skelbti investuotojo paieškos viešąjį konkursą. Vykdant šį Varėnos rajono savivaldybės tarybos sprendimą, buvo paskelbtas konkursas ir 2012 m. liepos 13 d. pasirašyta jungtinė veiklos sutartis su konkursą laimėjusia UAB „Merkelis". Į jungtinės veiklos sutartį perkeltos visos rekonstrukcijos koncepcijos nuostatos. Pagal jas autobusų stoties pastato rekonstrukcijos darbai atlikti investuotojo lėšomis, jungtinės veiklos rezultatas pasidalijamas taip, kaip buvo nustatyta Varėnos rajono savivaldybės tarybos patvirtintoje autobusų stoties rekonstrukcijos koncepcijoje. Pastatytas prekybos centras nuosavybės teise priklausys investuotojui UAB „Merkelis", o autobusų stotis - UAB „Varėnos autobusų parkas".

Autobusų stoties pastato rekonstrukcijos darbai buvo pradėti 2014 m. rugpjūčio 11 d. Užsakovas - UAB „Varėnos autobusų parkas". Rangovas - UAB „Binkauskas ir Stašinskas". Projektuotojas - UAB „Puikus būstas", praneša Varėnos rajono savivaldybė.

paimta iš Statybunaujienos.lt
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Vasaris 2023
P A T K P Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.