Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Liepos 16 d. 12:03


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


„Goloka party“ ir įspūdingo lietuviško filmo premjera festivalyje „Verpetai“

Renginiai

„Goloka party“ ir įspūdingo lietuviško filmo premjera festivalyje „Verpetai“

Šių metų, lapkričio 28, 29 d. Varėnos kultūros centre vienuoliktąjį kartą vyksiantis kasmetinis Meno ir muzikos festivalis „Verpetai“ žada dvi įsimintinas ir gerų įspūdžių kupinas dienas: įvyks išgarsėjusio filmo „Nematomas frontas“ premjera, griausminga tradicinių šokių vakaronė ir, pirmą kartą Varėnoje, startuos novatoriškas, atsipalaidavimo, draugiškumo, gyvos transcendentinės muzikos vibracijų, šėlsmo ir mantrų meditacijos pripildytas vakarėlių ciklo „Goloka party“ renginys.

Lapkričio 28 d. (penktadienį) 18.00 val. festivalis prasidės režisierių Jonas Ohman, Vinco Sruoginio ir Mark Johnston filmo „Nematomas frontas“ premjera. Filme Lietuvos partizanų istorijos faktai perteikiami pasitelkiant atvirus liudininkų ir amžininkų pasakojimus, poetinę atmosferą kuria ištraukos iš partizanų lyderio Juozo Lukšos dienoraščių, meilę ir narsą atskleidžia dar niekur nematyti archyviniai kadrai. Šilumos ir asmeniškumo suteikia fatališka Juozo Lukšos ir Nijolės Bražėnaitės meilės istorija. Filmas, kurį drąsiai galima vadinti gyva Lietuvos istorijos pamoka, buvo puikiai įvertintas Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ žiūrovų ir gavo žiūroviškiausio lietuviško filmo apdovanojimą.

Po premjeros visus pakvies smagi, pašėlusi, emocinga šokių vakaronė, kurioje apsilankiusiems džiaugsmingos euforijos protrūkį garantuos jaunų, charizmatiškų, laisvų menininkų kolektyvas „ByTikZyz“ grojantis įvairiausią etno muziką nuo Baltijos iki Uralo, nuo Šiaurės jūros iki Indijos vandenyno.

Lapkričio 29 d. (šeštadienį) 18.00 val. į magiškas sanskrito mantras, hipnotizuojančias šviesas bei garsą, astrologinę terapiją, vedinę išmintį ir dar daug kitų prasmingų veiklų pristatančią kelionę pakvies „Goloka party“. Goloka – sanskrito kalbos žodis, reiškiantis paralelinį pasaulį, į kurį stengiasi patekti medituojantys jogai, mistikai išminčiai, mantras giedantys vienuoliai. Goloka Varėnoje pasižymės išskirtinių veiklų įvairove. Veiks tatuiruočių studija, kurioje bus galima pasipuošti laikina chna tatuiruote. Tarptautiniuose seminaruose ir renginiuose nuolat savo įgūdžius tobulinanti chna piešimo meistrė Alesandra Gaušienė sako, kad „piešimas chna turi lietis tiesiai iš širdies – per ranką į gėles, paukščius, lietaus lašus. Kiekvienas taškelis, kryželis, lašelis ar linija rytų tradicijoje turi savo reikšmę, kaip raidės, iš kurių dėliojame žodžius, sakinius. Tapyba chna viena iš meditacijos formų ne tik piešiančiajam, bet ir tam, ant kurio odos gula chna ornamentai. Tai tarsi gėrio, sėkmės ar laimės kodas, paliekamas kito žmogaus sieloje“.

Filosofas, keliautojas, astro-psichologas Egidijus Gubinas skaitys Vedų išmintimi ir psichologija paremta paskaitą „Ką reikėtų keisti gyvenime, kad gyventume geriau?“. E. Gubinas taip pat teiks astro-psichologines, chirologines konsultacijas draugystės, tarpusavio santykių, šeimyninės psichologijos ir kitais klausimais.

Norinčius geriau subalansuoti savo vidinę pusiausvyrą sudomins ir praturtins bhakti jogo, vienuolio Sankirtan das paskaita „Vidinės harmonijos principas“.

Apie tai, kas yra astrologija, kaip ją tinkamai suprasti, apie prigimtines charakterio savybes, planetų įtaką ir karmos principų poveikį įvairiems gyvenimo aspektams pasakos ir konsultuos mediciną, terapiją, psichologiją ir astrologiją jungianti, harmoniją darbe, santykiuose ir ramybę viduje atstatyti padedanti , astro-terapijos specialistė Jahnava devi dasi.

Slaptingų ir išlaisvinančių žinių aruodais „Verpetų“ lankytojus vilios dvasinės literatūros stendas, o norintys patirti ypač skanių įspūdžių, turės galimybę pasivaišinti vegetariškais gardumynais. Tačiau ir tai dar ne viskas!

Meditaciškai džiaugsmingą nuotaiką muzikaliai įprasmins vienuoliai Devanatha prabhu, Vradja Kishor prabhu ir grupė „Niranjana“ atliekanti skraidinančiai gaivų mantrų ir šiuolaikinės muzikos derinį. Muzikantai meistriškai naudoja ne tik šiuolaikinius, bet ir senovinius, tradicinius instrumentus citarą, mridangą ir kitus.

Festivalis laisvas nuo bet kokių kvaišalų, todėl laukiami tik blaiviai linskmintis ir gerai praleisti laiką norintys žmonės.

Rekomenduojama parama festivalio renginiams – nuo 5 lt.

Daugiau informacijos teirautis:
Marius Galinis
+370 310 52751, +370 610 74347
marius.galinis@varena.lt
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Liepa 2024
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.