Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Liepos 16 d. 13:14


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Mink už eurą

Verslas ir pramogos

Nuo kitų metų pradžios Lietuva tampa devynioliktąja euro zonos nare, kurioje naudojama bendroji Europos Sąjungos valiuta – euras. Siekdamas pažymėti šį neeilinį įvykį, Lietuvos bankas buria euro palaikymo komandą „Mink už eurą“ rugpjūčio 24 d. vyksiančiam „Velomaratonui“.

„Kviečiame visus dviračių ir euro entuziastus prisijungti prie mūsų komandos ir minti kartu už LAISVĘ, VIENYBĘ, GEROVĘ. Tai žodžiai, iškaldinti ant lietuviškos 2 eurų monetos, ir tai vertybės, kurias turėtų puoselėti kiekvienas šalies pilietis“, – sako „Mink už eurą“ komandos kapitonas ir Lietuvos banko valdybos narys Marius Jurgilas.

Minti už eurą ir prasmingai praleisti dieną įspūdingiausiame Lietuvos dviračių renginyje kviečiami visi norintys. Lietuvos bankas komandos narius papuoš iš minios išskiriančiais marškinėliais.

Norintiems prisijungti prie „Mink už eurą“ komandos tereikia turėti dviratį ir šalmą. Iki rugpjūčio 14 d. 14 val. registruokitės el. paštu velomaratonas@lb.lt, nurodydami vardą ir pavardę, telefono numerį, el. paštą, gimimo datą ir marškinėlių dydį.

Daugiau informacijos http://www.lb.lt/mink_uz_eura ir komandos Facebook puslapyje – facebook.com/minuuzeura.

„Velomaratonas“ – tai rekordinis dviračių renginys, sulaukęs daugiausia dalyvių nepriklausomos Lietuvos istorijoje. Šiemet prie starto linijos dviratininkai rinksis jau penktą kartą. Šios iniciatyvos tikslas – ne tik stiprinti dviračių kultūrą Lietuvoje, bet ir puoselėti tokias vertybes kaip ekologija, sveikata, saugumas ir šeima.
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Liepa 2024
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.