Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Birželio 25 d. 09:42


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Referendumas

Lietuva

"Tenka priminti, kad saugikliai, sudėti į Žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo laikinąjį įstatymą, diskriminuoja Lietuvos piliečius prieš užsienio subjektus ir nieko bendro neturi su Konstituciniu įstatymu. Užsienio subjektams jie galiotų tik tuo atveju, jeigu būtų Konstituciniame įstatyme! Tačiau žemės spekuliantų netenkina tokie sprendimai, kuriuos privaloma vykdyti. Tad kyla pagrįstas klausimas – kieno interesus gina Vyriausybė ir Seimas, nuo 2003 metų nesudarę nuolatinės Seimo komisijos, turėjusios kontroliuoti žemės pardavimo sandorius? Ir kas liepė šiuos sandorius laikyti valstybine paslaptimi?" Skaityti:

Referendumo tikslai:

Sumažinti referendumui surengti reikiamų parašų skaičių iki 100 000 (palyginimas su kitom valstybėm)
Referendumu priimtus sprendimus keisti tik referendumu
Atstatyti Lietuvos piliečių nuosavybės teisę Žemei, Miškams ir vidaus Vandenims (47 str. sugrąžiname į 1992 m. redakciją)
Gamtos išteklius pramoniniu būdu naudoti tik po privalomojo referendumo

http://on.lt/tautos-referendumas
Balsuoti galima bet kurioje rinkimų apylinkėje (išskyrus žmones, registruotus prie savivaldybės — jiems tik ten). Balsuojant rinkėjo kortelė nėra būtina, bet reikia turėti asmens dokumentą. Daugiau: http://paliokas.blogspot.com/2014/06/referendumas-prasidejo.html žinių www.vrk.lt/2014-referendumas, www.ZemesVardu.lt, www.ReferendumaiLietuvos.info ir kitur. — Vladas Palubinskas

Kas dedasi su žeme?

1. 6000 puslapių stojimo į ES sutartyje Lietuva, esą, įsipareigojo parduoti žemę EBPO , 34 turtingiausių pasaulio šalių klubui, kurio narė ji pati nėra, o derybas dėl narystės jame žada pradėti tik 2015 metais.
2. Siūlau pažiūrėti, kaip vienos EBPO šalies prezidentas džiaugiasi sėkme perkant tokias žemes, o kitos EBPO šalies centrinio banko ankstesnysis vadovas pasakoja apie tokių ir kitokių pirkimų technologijas.
3. Žemės ex nihilo (iš nieko) pagamint nemokam, o pinigai, už kuriuos visą ką parduodam, kaip tik ir gaminami iš nieko, ex nihilo.
4. Koks sutapimas - sinchroniškai su žemės pardavimo moratoriumo pabaiga ES nustojo mokėt išmokas už žemės nearimą.
5. Valstybės jau beveik trečdalį Lietuvos biudžeto pajamų sudaro ES Centro pinigai, didžiąja dalim tokie, kaip aukščiau paminėti.
6. Konstituciniu 2004 metų aktu Seimas įgalino Vyriausybę būti de facto Aukščiausiu valdžios atstovu Lietuvoje, ir leido jai priimti sprendimus nepaisant 95-to Konstitucijos straipsnio (taip jau yra, kad Vyriausybė tą vos ne trečdalį biudžeto ir gauna iš Centro, ir skirsto:))
7. Dėka šito Konstitucinio akto Vyriausybė leido sau nesiderėti su ES dėl žemės pardavimo moratoriumo pratęsimo, nevykdydama Seimo nutarimo.
8. Trečiosiose pasaulio šalyse visuotinai stebimas Žemės Grobimo reiškinys (Land Grabbing), kai didžiulius žemės plotus užvaldo pigiais kreditais "penimos" tarptautinės korporacijos.
9. Tokios šalys, kaip Vokietija, Prancūzija, Olandija ir kitos geba skolintis pinigus neigiamomis palūkanomis.
Esančios nuorodos pagrindžia šiuos 9 teiginius. - Eugenijus Paliokas
Šiandien (birželio 23 d. 9 val.) iš Kauno startavo dviračių žygis Kaunas - Raudonė - Jurbarkas - Tauragė - Žygaičiai - Žemaičių naumiestis - Šilutė - Klaipėda - Palanga. Žygio metu bus rengiami susitikimai su miestų ir miestelių gyventojais, bus vakaronės, įvairūs susitikimai ir mitingai referendumui palaikyti. Leidimai mitingam jau gauti iš visų savivaldybių. Prisijungti galima bet kuriame maršruto etape. Dėl informacijos kreiptis į Algirdą Mačiulaitį tel.: 8-673-04771.
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Birželis 2024
P A T K P Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.