Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Birželio 17 d. 04:34


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


„MP Pension Funds Baltic“ perims didžiąją dalį „Citadele“ banko pensijų fondų klientų

Lietuva

„MP Pension Funds Baltic“ perims didžiąją dalį „Citadele“ banko pensijų fondų klientų
„Lietuvos bankas“ paskelbė, kad likviduojamų „Citadele“ banko pensijų fondų klientai bus perkelti į kitus pensijų fondus, juos įvertinus ir atrinkus pagal geriausius rezultatus. Iš 173 „Citadele“ banko pensijų fondų klientų 31 Pensijų fondo „Citadele pensija 1“ dalyvis bus perkeltas į UAB „Finasta Asset Management“ valdomą pensijų fondą „Finasta konservatyvaus investavimo pensijų fondas“, o didžioji dalis - 142 pensijų fondo „Citadele pensija 2“ dalyviai – į UAB „MP Pension Funds Baltic“ valdomą pensijų fondą „MP Medio II“. Iš viso „MP Pension Funds Baltics“ perleidžiamų „Citadele“ banko pensijų fondų valdomo turto vertė siekia 600 tūkst. litų.
Tokį leidimą Lietuvos banko Priežiūros tarnyba davė įvertinusi visų veikiančių II pakopos pensijų fondų grąžos ir rizikos santykį. Vidutinės akcijų dalies fondų grupėje, kuriai priskiriamas ir naikinamas pensijų fondas „Citadele pensija 2“, didžiausias grąžos ir rizikos santykis yra UAB „MP Pension Funds Baltic“ valdomo pensijų fondo „MP Medio II“ – 0,42. Vidutinė metinė šio fondo grąža, atskaičius mokesčius (IRR rodiklis) siekia 6,44 %.
Anot „MP Pension Funds Baltic“ generalinio direktoriaus Ramūno Stankevičiaus, į „MP Pension Funds Baltic“ pereinantys „Citadele“ klientai bus informuoti apie jų lėšų perkėlimą, o, įsigaliojus sutartims, jų investicijos bus atsakingai valdomos, taip pat kaip ir daugiau kaip 50 tūkst. „MP Pension Funds Baltic“ esamų dalyvių lėšų.
Likviduojamų „Citadele“ pensijų fondų dalyviai, taip pat, kaip ir visi, kaupiantys II-os pakopos pensijų fonduose, šiemet turi galimybę pasididinti įmokas į savo pensijų kaupimo sąskaitas. Seimui pratęsus apsisprendimo terminą iki 2013 m. lapkričio 30 d. imtinai, visi II-os pakopos pensijų fondų dalyviai gali rinktis vieną iš trijų galimybių: stabdyti kaupimą, likti kaupti tik su „Sodra“ pervedamomis įmokomis (2 proc. – nuo 2014 m. ir 3,5 proc. nuo 2020 m.) arba rinktis maksimalų kaupimą, dar kitaip vadinamą „2+2+2” sistema. Tai yra optimalus sprendimas, leidžiantis maksimaliai išnaudoti valstybės teikiamą mokestinę naudą ir sukaupti didesnę pensiją prie „Sodros“ pervedamos dalies prisidedant papildomas įmokas iš skirtingų šaltinių.
Šiuo metu daugiau kaip 20 proc. visų kaupiančiųjų Lietuvoje - 235 tūkst. - jau pasirinko galimybę „kaupti maksimaliai“. Pagal klientų, pasirinkusių maksimalų kaupimą, dalį, „MP Pension Funds Baltic“ gerokai viršija rinkos vidurkį – rugpjūčio mėn. pabaigoje net 35 proc. visų bendrovės klientų buvo pateikę prašymus pasididinti įmokas. Pasak R. Stankevičiaus, tai nulėmė „MP Pension Funds Baltic“, kaip specializuotos pensijų fondų valdymo bendrovės, pastangos individualiai įvertinti kiekvieno kliento situaciją ir asmeniškai informuoti apie geriausią pasirinkimą.
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Birželis 2024
P A T K P Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.