Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Birželio 17 d. 04:48


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Dauguma lietuvių vaikams skiria vos 1-2 valandas per dieną

Lietuva

Net 73% vaikų turinčių lietuvių savo atžaloms teigia galintys skirti 1-2 valandas per dieną, o 60% apklaustųjų didžiąją dalį šio laiko praleidžia kartu su šeima žiūrėdami televizijos programas. Tokias šeimų laisvalaikio tendencijas bei mažą užsiėmimų įvairovę atskleidė dovanų platinimo lyderio Lietuvoje „Gera dovana“ atliktas tyrimas.
„Tyrimo rezultatai rodo, kad dėmesio šeimai skiriama vis mažiau, o kartu leidžiamas laikas dažniausiai yra neturiningas ir retai kada paįvairinamas,“ – sako „Gera dovana“ marketingo vadovas Martynas Navickas.
Kaip pagrindinę priežastį, kodėl šeimai negali skirti daugiau dėmesio, respondentai nurodė laiko ir idėjų stygių. Pasak jų, darbai namų ruošoje ir siekis užtikrinti finansinį stabilumą jiems atima daugiausiai laiko.
Vos 25% tyrimo dalyvių nurodė turiningai leidžiantys laiką su šeima ir nuolat ieškantys įdomių užsiėmimų. Ši respondentų dalis kaip pagrindinius laisvalaikio praleidimo būdus nurodė bendras vakarienes su šeima, specialius filmų vakarus, išvykas į gamtą, pasivaikščiojimus po miestą. Respondentai teigė, kad bent kartą per mėnesį stengiasi vaikus nusivežti į kino teatrą, vandens parką ar boulingą.
„Matydami, kad leisti laiką su šeima trukdo ne vien laiko trūkumas, bet neretai pritrūksta ir pačių sumanymų, rinkai pristatėme naują dovanų rinkinį, skirtą šeimai. Tikimės, kad mūsų siūlomos pramogų idėjos paskatins šeimas dar daugiau laiko praleisti kartu ir suteiks galimybę paįvairinti laisvalaikį,“ – teigia M. Navickas.
Jo teigimu, atrinktomis dovanų idėjomis gali pasinaudoti ne tik jaunos vaikų turinčios šeimos, šis rinkinys tiks ir suaugusiems vaikams, norintiems Kalėdų ar kita proga nudžiuginti pagyvenusius tėvus.
Dovanų rinkinį „Šeimos pramogos“ sudaro 50 įvairių rinktinių laisvalaikio ir pramogų idėjų, kurias galima rasti 19 Lietuvos miestų.
„Gera dovana“ tyrimas vyko spalio 27 – lapkričio 4 d. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Jo metu buvo apklausta 2720 žmonių.
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Birželis 2024
P A T K P Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.