Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2023 m. Gruodžio 02 d. 08:27


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Varėnos suaugusiųjų aviamodeliuotojų komanda – šalies čempionato nugalėtoja

Varėna

Trakų rajone, netoli Madžiūnų kaimo esančiose pievose liepos 21-22 d. vyko šalies laisvo skridimo aviamodelių sporto čempionatas. Varėnos rajoną atstovavo TS klubo „Erdvė“ ir Moksleivių kūrybos centro aviamodeliuotojai.
Pirmą varžybų dieną dalyviai rungėsi gumos varikliais F-1-B ir vidaus degimo varikliais varomais F-1-C klasių modeliais. Varėnos TSK „Erdvė“ pirmininkas Virginijus Ivančikas, puikiai pradėjęs varžybas ir pirmą turą surinkęs maksimalų taškų skaičių, sekančiuose skrydžiuose suklydo pasirinkdamas tinkamas oro sąlygas ir surinkęs 1247 taškus, turėjo tenkintis trečiaja vieta asmeninėje įskaitoje. Varžybų nugalėtoju tapo uteniškis T. Mackus (1320 tašk.), o R. Mackus nuo jo atsilikęs 11 sek. rezultatu, užėmė antrą vietą turnyrinėje lentelėje.
Dramatiškos ir permainingos varžybos vyko F-1-A klasės modeliais. Po kiekvieno varžybų turo keitėsi varžybų lyderių rikiuotė ir po šeštojo tik du dalyviai buvo surinkę maksimalių taškų skaičių.
Varžybų galutinius rezultatus nulėmė ir smarkiai pakoregavo paskutinis – septintas įskaitinis skrydis. Šį kartą Emilį Žilinską (1203 tašk.), užtikrintai pirmavusį visus šešis turus, aplenkė sėkmė, kai praradęs savo pagrindinį aviamodelį Macelių miške, vėliau jau negalėjo pasipriešinti Pasvalio atstovui D. Indrišoniui, kuris ir tapo varžybų nugalėtoju (1290 tašk.). Šiaulių atstovas V. Dimavičius netikėtai pakilo į antrąją vietą (1246 tašk.), o jaunasis mūsų rajono aviamodeliuotojas Martynas Gudaitis, atkakliai rungęsis su patyrusiais šios sporto šakos atstovais, tik 3 sekundėmis atsiliko nuo antrosios vietos laimėtojo ir su 1243 taškų kraičiu, iškovojo trečiają asmeninę vietą tarp suaugusiųjų ir pirmąją jaunių tarpe. Justinas Bartkevičius tik per žingsnelį liko be varžybų nugalėtojų apdovanojimų (1238 tašk. ) ir turėjo tenkintis 4 vieta, o Edvardas Žilinskas po nesėkmės startuojant permainingu oru 4 ture, surinko 1214 taškų ir liko 6 turnyrinės lentelės vietoje.
Maloniai nustebino Varėnos aviamodeliuotojų komandinės įskaitos rezultatai. Komandiniai rezultatai skaičiuojami sumuojant trijų aviamodeliuotojų, įregistruotų komandos sudėtyje, pasiektas bendras galutinis rezultatas. Pirmą kartą šalies aviamodeliavimo sporto istorijoje Varėnos suaugusiųjų aviamodeliuotojų komanda, surinkusi 3669 taškus, tapo komanda nugalėtoja, žymia persvara aplenkusi antros vietos laimėtoją Utenos I (3531 tašk.) ir Biržų (3510) komandas.
Varėniškiai tik 1980 ir 2004 metais buvo iškovoję III, o 2006 metais – ir II prizines vietas komandinėje įskaitoje. Rajono aviamodeliuotojų aukštą sportinį meistriškumą patvirtina ir faktas, kad rugpjūčio mėn. 4 - 12 dienomis Virginijus Ivančikas ir Edvardas Žilinskas dalyvaus Europos laisvo skridimo aviamodelių sporto čempionate Italijoje ir atstovaus mūsų šalį kartu su kitais rinktinės nariais.

Raimondas Žilinskas

Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Gruodis 2023
P A T K P Š S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.