Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Birželio 17 d. 03:23


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Startavo oranžinis tinklalapis

Lietuva

Gruodžio mėnesį pradėjo veikti Lietuvos užsienio reikalų ministerijos vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos tinklalapis www.oranziniaiprojektai.lt ( www.orangeprojects.lt ).
Šiuo metu tai vienintelis informacijos šaltinis, pristatantis Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo politiką ir vykdomus projektus lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.
Didieji pasaulio donorai – Europos Komisija, Pasaulio bankas, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija, Airija, Vokietija, kitos valstybės – turi elektroninius įrankius, padedančius ne tik rasti informaciją apie jų remiamus ir įgyvendinamus projektus, bet ir pateikia metodinę medžiagą vystomojo bendradarbiavimo ekspertams, šalims partnerės ir savanoriams.

To siekiama ir naujajame Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo puslapyje – čia pateikiama svarbiausia informacija apie vystomojo bendradarbiavimo projektus ir pristatoma metodinė medžiaga.

Puslapio koncepciją atspindi dominuojanti oranžinė spalva ir lietuvių etnografiniais motyvais paremtas Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo logotipas. Oranžinė spalva yra veržlumo, pokyčių spalva. Ja siekiama pritraukti aktyviausių ir jauniausių visuomenės narių dėmesį. Tuo tarpu etnografiniai motyvai logotipe atspindi visos vystomojo bendradarbiavimo politikos tikslą – perduoti tai, ką Lietuva turi geriausio, šalims partnerėms: savo patirtį paramos demokratijai srityje, reformuojant įvairius valstybės sektorius, plėtojant nevyriausybines organizacijas ir vykdant įvairius mokslinius, kultūrinius ir jaunimo mainus.

Puslapyje galima rasti informaciją apie vystomojo bendradarbiavimo politiką, projektų aprašus, veiklos žemėlapius, nuotraukas ir vaizdo medžiagą iš projektų. Taip pat yra skelbiami svarbiausi Lietuvos ir tarptautiniai dokumentai vystomojo bendradarbiavimo srityje, pateikiamos nuorodos į kitų šalių donorus ir Lietuvos organizacijas, vykdančias vystomojo bendradarbiavimo projektus.

Puslapio skaitytojai gali užsiprenumeruoti naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gauti vystomojo bendradarbiavimo naujienų ir Lietuvos ar Europos Komisijos skelbiamų konkursų suvestinę. Taip pat galima tapti Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo bendruomenės nariu – užsiregistruoti ir kurti savo elektroninį dienoraštį (blogą).
Nevyriausybinės organizacijos, valstybės institucijos ir kiti vystomojo bendradarbiavimo bendruomenės nariai čia gali skelbti savo sėkmingiausių projektų rezultatus ar informaciją apie artėjančius renginius.

Užsienio reikalų ministerija tikisi, kad artimiausiu metu šis puslapis taps virtualia Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo duomenų baze ir didžiausiu vystomojo bendradarbiavimo patirties archyvu.

Šaltinis. www.urm.lt
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Birželis 2024
P A T K P Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.