Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Birželio 25 d. 09:01


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


„Naujosios Kairės 95“ kreipimasis į rinkėją

Lietuva

„Naujosios Kairės 95“ kreipimasis į rinkėją:

1. Būk pilietis – eik balsuoti.
2. Rinkis pagal vertybes. Atėjo laikas reikalauti, kad partijos prisiimtų vertybines pozicijas. Mes palaikome kairiąsias vertybes – jos skirtos kiekvienam piliečiui. Kairė – tai individo laisvė kurti bendrąjį gėrį, lygybė prieš įstatymą, brolybė, kai bendruomenės nariai vieni kitiems padeda.
3. Balsuok už socialinės santvarkos pokyčius, nepasitikėk kapitalistinės rinkos retorika ir ligšioline laukinio liberalizmo politika. Balsuok už tokius politikus, kurie mano, kad visuomenei reikalingi visi jos nariai, o ne tik sėkmingi ir sveiki.
4. Pareikalauk, kad būtų kuriama tokia piliečių savivalda valstybėje, kur kiekviena šeima, bendruomenė galėtų pareikalauti miesto savivaldos, Seimo ir vyriausybės atskaitingumo dėl jų gebėjimo rūpintis kokybišku išsilavinimu, sveikatos apsauga. Reikalauk, kad bendruomenėms, profesinėms sąjungoms būtų suteiktos didesnės teisės įpareigoti deputatus ir juos, reikalui esant, atšaukti.
5. Nepasitikėk visokio plauko „laisvarinkininkais“ – jie tik gina, plečia savo verslą ir nesaugo šalies ekonominės krizės laikmečiu.
6. Nepasiduok ksenofobiškai nacionalistinei retorikai, kuri aptemdo sveiką protą ir neleidžia daryti racionalių sprendimų. Rinkis progresyvią europietišką Lietuvą.
7. Netikėk pažadais, kad visi šie valstybės įsipareigojimai bus įgyvendinti „iš oro“ ar iš valstybės skolos – laikas reikalauti didesnio verslo ir turtingiausių visuomenės narių įnašo į visuotinę gerovę.
8. Nebalsuok už nusikaltėlius ir tuos, kurie pralobo iš purvino „Leo Lt“ sandėrio.
9. Gražios aktorės ir TV laidų šoumenai gal ir atrodo linksmai, bet mes norime, kad Seimas kurtų politines-ekonomines strategijas, o ne spektaklius.
10. Panaudok savo galią keisti pasirinktos partijos sąrašo reitingus. Į pirmas vietas „iškelk“ nenomenklatūrinius, socialines vertybes išsakančius politikus.
11. Prieš rinkimus dalyvauk partijų debatuose ir užduok provokuojančius klausimus, o po rinkimų nepamiršk sekti, kaip įgyvendinamos programos.
12. Po rinkimų nepamiršk ką žadėjo tas politikas, už kurį balsavai. Priversk jį būti atsakingu už savo pažadus.

NK95 / Vilnius / 2008 m. spalio 9 d.

www.nk95.org
Komentarai
Komentarų neparašyta.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Birželis 2024
P A T K P Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.