Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Balandžio 15 d. 05:20


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Susipažinkite

Varėnos informacinio portalo taisyklės

 1. Svetainės savininkai ir jos kūrėjai neneša jokios atsakomybės už nuorodų bei informacijos panaudojimą savo svetainėje.
 2. Visa informacija ir nuorodos pateiktos tam, kad patenkinti vartotojų smalsumą.
 3. Svetainės savininkai ir kūrėjai neneša jokios atsakomybės už neteisinga informacijos naudojimą, remiantis LRS įstatymais. Jūs įpareigotas gautą informaciją, nenaudoti kitais tiksliais, kuriuos draudžia LRS įstatymai.
 4. Jokiais būdais atsakomybė už patirtą žalą, vienaip ar kitaip patraukusi programinės įrangos naudojimą, gautos pagal šio puslapio nuorodas, negali būti užkraunama svetainės savininkui arba hostingo savininkams, ir būti pagrindu teisminio tyrimui.
 5. Svetainės turinys teisingas ir joje pateikta naujausia informacija, tačiau autoriai nesuteikia jokių garantijų dėl svetainės turinio tikslumo ir neatsako už patirtą žalą kilusią pasinaudojus svetainėje pateikta medžiaga. Atsakomybė pilnai tenka informacijos vartotojui.
 6. Informaciją kopijuoti ir naudoti komerciniais tikslais draudžiama.
 7. Naudodamiesi pateikta medžiaga šioje interneto svetainėje, Jūs sutinkate su šio dokumento sąlygomis.
 8. Visi prekiniai ženklai, dizaino elementai ir kita tekstinė ar grafinė informacija naudojama Interneto Svetainėje yra Tiekėjo nuosavybė arba Tiekėjas turi teisę jais naudotis.
 9. Be Tiekėjo raštinio sutikimo draudžiama atgaminti visą arbą dalį Interneto Svetainės bet kokiu būdu ar forma.
 10. Draudžiama atlikti bet kokius kitus veiksmus, kuriais gali būti pažeistos Tiekėjo teisės į šį tinklapį, ar kitus veiksmus prieštaraujančius autorių teisių apsaugos principams.
 11. Bet koks Lankytojų ar/ir trečiųjų asmenų atliekamas Interneto Svetainės turinio, dizaino, duomenų bazės informacijos pakeitimas, apdorojimas, kopijavimas ar kitoks naudojimas be raštiško Tiekėjo leidimo, yra autorių ir kitų teisių pažeidimas, baudžiamas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Šis apribojimas netaikomas Interneto Svetainės Lankytojams skelbiantiems ar keičiantiems savo skelbimus pagal Interneto Svetainės Taisykles. Lankytojas publikuodamas skelbimą sutinka, kad jo pateikto skelbimo turinys, įskaitant bet kokią intelektinę nuosavybę taptų Interneto Svetainės duomenų bazės dalimi, Tiekėjo būtų saugomas ir įstatymų nustatytais būdais naudojamas neribotą laiką, išskyrus, jei šiose sąlygose nurodyta kitaip.
 12. Lankytojas talpindamas savo skelbimą sutinka, kad Tiekėjas turi teisę panaudoti skelbimų fotografijas ar kitą grafinę ar tekstinę informaciją reklaminiais ar kitais Tiekėjo tikslais, neatskleisdamas asmeninės Lankytojo informacijos.
 13. Tiekėjas naudodamas skelbimus ar kitą Lankytojo publikuojamą turinį, nebus įpareigotas mokėti Lankytojui autorinio ar kitokio atlyginimo už tokio turinio panaudojimą.
 14. Šios Autorių teisių apsaugos sąlygos gali būti Tiekėjo keičiamos be išankstinio perspėjimo, tuo atveju pakeitimai būtų viešai paskelbti Interneto Svetainėje

Jeigu jūs sutinkate su visom pateiktomis taisyklėmis, galite tęsti svetainės peržiūrą 

Priešingu atveju jums būtina nedelsiant palikti šią svetainę


„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Balandis 2024
P A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.