KONKURSAS “KAMŠTELIŲ VAJUS‘2013”
Parašyta andrius 2013-09-10 19:01


KONKURSUI “KAMŠTELIŲ VAJUS‘2013” PRISIREGISTRAVO BEVEIK TRIGUBAI DAUGIAU KOMANDŲ NEI PERNAI!

Šiandien paskutinė diena, kai dar galima prisiregistruoti į plastikinių butelių kamštelių rinkimo konkursą „Kamštelių vajus‘2013“. Jau prisiregistravo daugiau nei 190 komandų iš visos Lietuvos.

Išplėstos naujienos
KONKURSUI “KAMŠTELIŲ VAJUS‘2013” PRISIREGISTRAVO BEVEIK TRIGUBAI DAUGIAU KOMANDŲ NEI PERNAI!

Šiandien paskutinė diena, kai dar galima prisiregistruoti į plastikinių butelių kamštelių rinkimo konkursą „Kamštelių vajus‘2013“. Jau prisiregistravo daugiau nei 190 komandų iš visos Lietuvos.

„Pagal konkuso taisykles rugsėjo 10d. yra paskelbta kaip paskutinė registracijos į konkursą diena. Iki šiandien prisiregistravo 190 komandų. Tai mokymo įstaigos, darželiai, užklasinės veiklos būreliai ar pavienės šeimos iš visos Lietuvos. Labai džiaugiuosi, kad tokiu paprastu konkursu pavyko sujudinti tiek daug: skatinti smulkių šiūkšlių surinkimą gamtoje, skatinti kūrybiškumą, gvildenti rušiavimo problemas, kalbėti apie plastiko perdirbimo naudą“ - pasakoja viena iš konkurso organizatorių, Vš. Į. „Draugiški šeimai“ steigėja Birutė Jakučionytė.

„Pernai AB „Plasta“ sėkmingai perdirbo beveik toną vaikų surinktų plastikinių butelių kamštelių. Dėl konkurso aktyvumo ir dalyvių patogumo šiemet organizuojame kamštelių surinkimą net septyniuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje ir Marijampolėje, “ – sako Mindaugas Rakauskas, Didžiausios Europoje antrinių polietileno atliekų perdirbėjos AB „Plasta“ marketingo ir pardavimų departamento direktorius.

„Lietuvos žinių“ platinimo skyriaus vadovė Edita Žvinytė pritaria: „Mums, kaip vieniems iš konkurso organizatorių, labai svarbu ir kūrybiškoji šio konkurso pusė – raginame konkurso dalyvius kurti net tik meninius, bet ir praktinius darbus iš surinktų kamštelių. Geriausi darbai bus ekspnuojami Vilniuje, PLC ”Panorama” spalio 29d. – lapkričio 16d. vyksiančioje parodoje”.

Finalinis konkurso „Kamštelių vajus‘2013” renginys ir nugalėtojų prizų įteikimas vyks Spalio 29d. 18.00 PLC “Panorama” centrinėje aikštėje.
Daugiau informacijos apie konkursą, konkurso taisykles, prisiregistravusių komandų sąrašą rasite www.ekodaiktai.lt ir www.lzinios.lt

Konkursą remia: Vš. Į. „Žaliasis taškas“, AB „Plasta“, Keramikos gamykla „Askovita“, UAB „Pramogų vėjas“, Europarlamentaras Z.Balčytis.

Konkursas „Kamštelių vajus‘2013“ yra dalis sveiko verslo iniciatyvos „ EKODAIKTAI.LT“. Projekto tikslas – šviesti visuomenę, skatinti gyventi ir leisti laisvalaikį sveikai, naudoti ekologiškas priemones, tausoti aplinką ir energijos šaltinius, skleisti žinią apie tokių paslaugų naudą. Šios iniciatyvos veiklos kryptys yra pažintinio ir eko turizmo skatinimas, socialiai atsakingų verslo kelionių organizavimas, sveikos gyvensenos seminarų organizavimas, ugdomųjų/patyriminių renginių organizavimas, ekologiškų priemonių bei žaislų naudojimas, sveiko maisto vartojimas, kūrybingumo ir inovacijų skatinimas versle.

Vš. Į. „Draugiški šeimai“
Direktorius
Tomas Rūkštelė
Skambinkite: 8 68043813
Rašykite : ekodaiktai@gmail.com