TAMSTA MUZIKA 2010 – šeimyniškiausias festivalis Lietuvoje
Parašyta kestas 2010-07-28 15:39

Pavargai nuo kasdienių rūpesčių, rutinos, dulkėto miesto? Pasiilgai šeimyniškų, jaukių savaitgalių? „Tamsta muzika“ antrus metus iš eilės kviečia ištrūkti į gamtą ir su begale garsų, įvairiausios veiklos, nuostabių, gyvą muziką dievinančių žmonių, praleisti dvi jaukias dienas Lietuvos šiaurėje – Varėnoje.
Išplėstos naujienos
Pavargai nuo kasdienių rūpesčių, rutinos, dulkėto miesto? Pasiilgai šeimyniškų, jaukių savaitgalių? „Tamsta muzika“ antrus metus iš eilės kviečia ištrūkti į gamtą ir su begale garsų, įvairiausios veiklos, nuostabių, gyvą muziką dievinančių žmonių, praleisti dvi jaukias dienas Lietuvos šiaurėje – Varėnoje. Ir būtent šį kartą nebereikia galvoti, kas prižiūrės vaikus ar ką namuose palikti jiems valgyti. Tamsta muzika pasirūpino, kad visa šeima drauge praleistų nepakeičiamą savaitgalį, nepamiršdama pramogų net ir patiems mažiausiems. Šeimyniškiausias šių metų festivalis vyks Varėnoje, Dainų slėnio saloje, liepos 30-31 d.

Tamsta Muzika – muzika visiems, kuri po atviru dangumi vienija visus – tiek didelius, tiek mažus. Čia, gamtos prieglobsty, tavęs lauks daugybė scenos grandų, tokių kaip „Antis“, „Bix“, „Empti“, šiandien populiariausių – „Leon Somov & Jazzu“, „Brassbastardz“, „Saulės kliošas“, perspektyvių naujokų – „Liūdni slibinai“, „Insearch“ pasirodymai, bei dar daugybė kitų. Karščiausia naujiena festivalio svečių sąraše – nepakartojamieji „Little Dragon“ iš Švedijos.

Šiemet renginio organizatoriai prižada, kad pramogų ras net patys išrankiausi ir jauniausi renginio dalyviai. Sienos laipiojimas, vaikščiojimas vandens kamuoliais, galvosūkių pasaulis, loginiai žaidimai, meno dirbtuvės „Artoteka“ aitvarų, lėlių darymo pamokos, „ONE nuotykių parkas“, stalo žaidimai vilios užsukti ir išbandyti savo įvairiausiose srityse, nes šiemet pramogų dar daugiau! Antrosios dienos vakarą „Tamsta muzika“ kvies praleisti jaukiai ir ramiai – nurinkę instrumentus nuo scenos, čia persikels „Pasakos“ kinas. Be viso šito, reikia prisiminti, jog viso festivalio metu lieka dar vienas didžiulis malonumas – gaivus ežero vanduo, kuriame, be abejonės, bus galima atsivėsinti, maudytis, taškytis bei žaisti vandens karus. Trumpai tariant, „Tamsta muzika“ festivalio erdvė – tau ir tavo šeimai.

Jei susiviliojai atvykti ir praleisti dvi vidurvasario dienas su nepakeičiamos lietuviškos muzikos garsais, tau reikia žinoti, jog „Tamsta muzika“ – pirmas festivalis po atviru dangumi, kuris skatina nepalikti savo vaikų namuose. Vaikams iki 10 metų – įėjimas nemokamas, o vaikams nuo 10 iki 16m. taikomos 50% nuolaidos. Be to, į renginio vietą bus galima atvykti traukiniais ir sutaupyti, nes „Tamsta muzika“, būdama už ekologišką, įdomesnį gyvenimą, bendradarbiauja su „Lietuvos geležinkeliais“ ir taiko dideles nuolaidas, vykstant su renginio bilietais.

Šiandienai tiek, daugiau informacijos gali rasti www.tamstamuzika.lt . „Tamsta muzika“ festivalis laukia tavęs ir tavo šeimos liepos 30-31d. Varėnos Dainų slėnio saloje, kviečia pamiršti nuovargį, darbus pakeliui ir pasisemti energijos pušynų atokaitoje su beprotiškai gera muzika ir daugybe kitų pramogų. Iki pasimatymo!

Daugiau info tamstamuzika