Kultinė „Žaldokynė“, elegantiškai lengva „Meilė pagal grafiką“ ir „Seno kuino“ baltasis bliuzas
Parašyta kestas 2009-01-15 10:26
Kultinė „Žaldokynė“, elegantiškai lengva „Meilė pagal grafiką“ ir „Seno kuino“ baltasis bliuzas..
Išplėstos naujienos
Sausio 27 d. 18 val.: Spektaklis „Žaldokynė“ (Lietuvos nacionalinis dramos teatras). Rež.: K. Kymantaitė. Trijų veiksmų komedija, trukmė - 2 val. Bilietų kaina 40; 35 Lt.

Giliai liaudiška, valstietišku humoru trykštanti Boriso Dauguviečio komedija. Lietuvių kaimo aludaris, truputį keistuolis ir išdaigininkas, truputį pasimetęs ir išgąsdintas gudruolis, autoriaus išvedamas į įstorijos kryžkelę, pastatomas šalia seno ir naujo tipo žmonių, ir jis sprendžia lemtingąjį klausimą - su kuo eiti? Daug sykių šis klausimas mūsų literatūroje skambėjo labai patetiškai, labai iškilmingai ir hamletiškai. B.Dauguvietis visa tai supaprastino ir praskaidrino žvaliu humoru. Jis geraširdiškai šypsojosi iš Žaldoko valstietiškos "diplomatijos", gudravimo, nepasitikėjimo kurdamas puikias komiškas situacijas...

Sausio 29 d. 18 val.: Spektaklis „Meilė pagal grafiką“ (Lietuvos nacionalinis dramos teatras). Dviejų dalių komedija, trukmė - 2 val. 10 min. Režisavo: Večerskis Adolfas. Kompozitorius: Faustas Latėnas. Bilietų kaina 40; 35 Lt.

Džonas Smitas – paprastas Londono taksistas. Jis turi savo mašiną ir pats sau nustato darbo laiką, jo gyvenimas visiškai įprastas, išskyrus tai, kad jis turi dvi žmonas – Merę ir Barbarą. Sykį, mėgindamas apginti pagyvenusią moterį, jis sumušamas ir netenka sąmonės. Atsipeikėjusį Džoną Smitą policininkas Trotonas nugabena pas Merę, nors pagal grafiką tą vakarą jis turėjo grįžti pas Barbarą. Viena melagystė veja kitą, kol prisistato kitas policininkas, detektyvas Porterhauzas – pasirodo, sumuštas dar vienas taksistas, taip pat Džonas Smitas...

Sausio 31 d. 19 val.: Gyvai – SENAS KUINAS, taip pat Algis Barkauskas, Povilas Žilinskas (Saulagalvis), Laurynas Šemeška, Valdemaras Šemeška ir grupė „PROVOKACIJA“.
Bilietų kaina 15 Lt.


Bilietai parduodami ir užsakomi Kultūros centro bilietų kasoje. Tel. 52751