Audrius Skaistys - kandidatas į Seimo narius
Parašyta kestas 2008-09-12 13:45
Mielieji, artėjant Seimo rinkimams politinės kampanijos dalyviai ieško sau rėmėjų. Esu vienas iš jų, bet kartu vienas iš nedaugelio, kurie nesusiję su stambaus verslo įmonėmis ar oligarchais.
Išplėstos naujienos
Mielieji,

artėjant Seimo rinkimams politinės kampanijos dalyviai ieško sau rėmėjų. Esu vienas iš jų, bet kartu vienas iš nedaugelio, kurie nesusiję su stambaus verslo įmonėmis ar oligarchais.

Siekiu, kad mane rinkimuose nedidelėmis sumomis paremtų kuo daugiau žmonių ir smulkaus bei vidutinio verslo įmonių.

Noriu atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad, nors ir esu pakankamai jaunas, bet jau trylika metų sąžiningai tarnauju Lietuvai.

Gerbiu ir stiprinu demokratiją, teisingumą, visuomenės pilietiškumą, valstybės nepriklausomybę ir laisvę, tautinę kultūrą, šeimos institutą, mokslą ir kitas esmines vertybes.

Plačiau su mano pažiūromis, siekiais ir savybėmis Jūs galite susipažinti šiose internetinėse svetainėse: www.skaisciai.lt ir www.skaistys.eu.

Jūsų skirta nors ir minimali finansinė parama, man būtų labai reikšminga. Jūsų auka būtų panaudota tikslingai bei efektyviai siekiant Seimo nario mandato, kuriuo naudodamasis visomis išgalėmis kovočiau už kokybiškesnį gyvenimą kiekvienam Lietuvos piliečiui, atsakingo verslo laisvę ir mūsų valstybės stiprybę.

Jeigu Jums priimtinos konservatyviosios idėjos ir krikščioniškosios vertybės, taip pat mano, kaip Trakų-Elektrėnų apygardoje iškelto kandidato, asmeninės ir dalykinės savybės, paremkite mane pervesdami pinigus į specialią rinkimų sąskaitą:

Bankas: AB Šiaulių bankas
Atsiskaitomoji sąskaita litais ir valiuta: LT61 7180 3001 2072 4305


Jūs tai galite atlikti elektroninės bankininkystės būdu, o taip pat bet kurio banko skyriuje užpildę specialią piniginiams pervedimams skirtą formą.
Paremti mano politinę kampaniją galima ir užpildžius specialius aukų lapus. Informaciją galima gauti tel.: 8-685-80015, el.p. ramunas.viederis@gmail.com.

Jūsų

Audrius Skaistys
kandidatas į Seimą Nr. 54 Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos sąraše ir Trakų-Elektrėnų apygardoje