Georgia2gether
Parašyta kestas 2008-08-12 16:37
"Georgia2gether" - masinė būgnų siuita Rotušės aikštėje už Gruziją
Išplėstos naujienos
"Georgia2gether" - masinė būgnų siuita Rotušės aikštėje už Gruziją
Rugpjūčio 14 dieną Rotušės aikštėje numatyta festivalio "Be2gether" rekordinė būgnų fiesta bus skiriama Gruzijos palaikymui. Kartu susirinkę muzikantai, menininkai, aktoriai ir keli šimtai būgnininkų mušamųjų instrumentų garsais išreikš savo poziciją dėl Gruzijoje prasidėjusio karo ir sukurs "Georgia2gether" muzikinį pasisakymą.

"Žodžių manau čia nereikia, kaip festivalis, kalbantis apie buvimą kartu, negalim likti abejingi tokiems įvykiams. Savo poziciją mes išsakysim per muziką. Kviečiu visus, kurie palaiko Gruziją, tiesiog ateiti ir būti kartu", - sako muzikos ir meno festivalio "Be2gether" idėjinis vadas Giedrius Klimkevičius.

"Georgia2gether" būgnų suita, kuri iš 20.00 valandos atkeliama į 17.00 valandą, dalyvaus aktoriai Saulius Balandis, Andrius Bialobžeskis, Dalia Michelevičiūtė. Taip pat G&G Sidikato nariai Svaras, Pushaz, operos solistai Rafailas Karpis ir Asmik Grigorian, grupės "Bix" lyderis Samas, daininkė Aistė Smilgevičiūtė ir grupė "Skylė", "Happyendless" nariai, režisierius Arūnas Matelis, dainininkė Veronika Povilionienė.

Didžiausiai Lietuvoje improvizuotai būgnų siuitai diriguos vienas garsiausių Lietuvos ritmo virtuozų Gediminas Laurinavičius.

Festivalio ir "Georgia2gether" organizatoriai kviečia visus prisijungti prie šios iniciatyvos. Norintys galės atsinešti tuščią plastikinį buteliuką ar skardinę, iš kurių renginio vietoje bus galima pasigaminti mušamuosius instrumentus ir prisidėti prie muzikos, kuri neturi sienų, kūrimo.