Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Birželio 25 d. 08:42


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


BLUE/YELLOW

Lietuva


BLUE/YELLOW yra pilietinis judėjimas, gimęs internetinėje erdvėje ir jungiantis būrį bendraminčių, išsibarsčiusių įvairiose pasaulio šalyse. Mūsų gretose neatlygintinai dirba žmonės iš Lietuvos, Ukrainos, Švedijos, Vokietijos, JAV, Kanados, Lenkijos it kitų valstybių.

Visus grupės BLUE/YELLOW narius vienija bendras tikslas - konkreti pagalba Ukrainos kariams, kovojantiems prieš agresiją, nelauktai atėjusią iš kaimyninės šalies.

Vien moralinės pagalbos ukrainiečiams šiuo metu nepakanka. Ar jie sugebės išsaugoti savo valstybingumą ir nepriklausomybę, priklauso ir nuo mūsų visų.

Ne paslaptis, kad Ukrainos kariai yra menkai aprūpinti ir beveik neturi nieko, ką turi išsivysčiusių valstybių kariniai daliniai. Jiems trūksta ne tik balistinių šalmų, saugos liemenių, bet ir gerų batų, karinės aprangos, apatinių, šiltų drabužių, kojinių, miegmaišių, palapinių, higienos priemonių, netgi - maisto.

Šioje svetainėje Jūs sužinosite Ukrainos kariuomenės poreikius, taip pat būdus, kuriais galite jai padėti.

Čia mes publikuojame renkamų daiktų sąrašus, ataskaitas apie mūsų veiklą, labdaros projektus ir kultūrinius renginius Ukrainai paremti, žiniasklaidos publikacijas, susijusias su šia tema.

Ataskaitos pateikiamos foto reportažų iš Ukrainos karinių dalinių bei visuomeninių paramos organizacijų forma kaip įrodymai, kad parama pasiekė tikslą ir kur buvo išleisti Jūsų suaukoti pinigai.

Nebūkime abejingais, nes nuo mūsų iniciatyvos priklauso Ukrainos ateitis. Svetimo skausmo nebūna ten, kur beprasmiškai žūsta žmonės.

Padėkime visi kartu ukrainiečiams pasiekti jų užsibrėžtą tikslą - Vieningą, Laisvą, Europietišką Ukrainą! Nes Ukraina – ir mūsų visų namai!

BLUE/YELLOW

Paramos rinkimo vietos.

Renkamų daiktų sąrašas.

Finansinė parama.

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Birželis 2024
P A T K P Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.