Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2023 m. Vasario 07 d. 22:28


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Šiemet minime Varėnos 600 metų jubiliejų!

Varėna


Šiemet minime gražią Varėnos sukaktį – 600 metų jubiliejų. Kviečiame visus buvusius ir esamus Varėnos bendruomenės narius būti aktyvius ir teikti pasiūlymus bei gražiomis idėjomis ir prasmingais darbais prisidėti prie Varėnos jubiliejinių metų paminėjimo.
Istorine praeitimi turtinga Varėna rašytiniuose šaltiniuose pirmą kartą paminėta po Žalgirio mūšio – 1413 metų sausio 9 d. Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Vytauto tą dieną rašytame laiške kryžiuočių ordino magistrui.
Istorikai jau neabejoja, kad Varėnos žemėje XV a. buvo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto medžioklės dvaras ir pilis, kurioje jis su savo dvariškiais praleisdavo daug laiko ne tik medžiodamas savo malonumui, bet ir kariuomenės aprovizacijos tikslais.
Nuo Varėnos įsikūrimo iki šių dienų čia vyko daug istorinių įvykių, gimė ir gyveno daug iškilių žmonių, kurie savo prasmingais darbais rašė ir teberašo savo gimtinės istoriją bei garsina jos vardą Lietuvoje ir užsienyje. Varėnoje gimė iškiliausias lietuvių tautos menininkas Mikalojus Konstantinas Čiurlionis, žymi lietuvių režisierė, teatro meno pedagogė Dalia Tamulevičiūtė ir daugybė kitų žymių asmenybių.


„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Vasaris 2023
P A T K P Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.