Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Birželio 25 d. 09:05


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


„Misija Sibiras‘10“ dalyvis Robertas: „Nustokit save cenzūruoti!“

Lietuva

Balandžio pradžioje Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) paskelbė projekto „Misija Sibiras‘12” ekspedicijos į Chakasijos Respubliką dalyvių atranką. Nuo projekto pradžios 2006-aisiais metais Sibirą aplankė virš šimto jaunų patriotiškų žmonių. Ekspedicijos metu dalyviai lanko lietuvių tremtinių kapavietes, šiose vietose palieka atminimo ir pagarbos simbolius, susitinka su Sibire tebegyvenančiais tautiečiais. Grįžusi į Lietuvą „Misija Sibiras“ dalyvių komanda savo veiklą bei projekto rezultatus pristato visuomenei: rengia susitikimus su Lietuvos bei užsienio moksleiviais, studentais, lankosi bendruomenių centruose, nevyriausybinėse organizacijose ir kt. Tinklalapyje www.misijasibiras.lt pildyti projekto dalyvio anketą kviečiami visi, norintys gauti neįkainojamos patirties bei savo darbais prisidėti prie patriotiškumo ugdymo.

Dauguose gyvenantis 2010-ųjų metų projekto ekspedicijos dalyvis Robertas Ožalinskas prisimena, jog pildydamas atrankos anketą, savo galimybes patekti į projektą vertino su sveiku humoru ir realistiškai.

„Galvojau, kad patekti į projektą neturiu jokių šansų, nes nesu kuo nors ypatingas: nei žygeivis, nei jaunimo organizacijų narys. Juo labiau, žinojau, kad norinčių bus virš tūkstančio ir keli šimtai tikrai ko nors pasiekusių gyvenime. Taigi anketą pildžiau visiškai spontaniškai ir absoliučiai laisvai, todėl kvietimas į bandomąjį žygį buvo viena iš maloniausių staigmenų gyvenime“.

Robertas apgailestauja, jog miestelyje, kuriame gyvena, net daugelis mokytojų geriau žino, kas yra populiarūs televizijos šokių projektai, nei „Misija Sibiras“.
„Malonu yra tai, jog net ir po ekspedicijos turiu realią galimybę tokią situaciją gerinti, pavyzdžiui, pakviesdamas misijų dalyvius pristatyti projektą mokyklose, įtikindamas mokyklų atstovus, kad tai reikalinga ir netgi būtina“, – teigia Robertas.
Susidomėjusiems projektu, tačiau dvejojantiems, jaunuolis pataria: „Jeigu manai, kad tai yra Tavo misija, kad tos vertybės, kurios yra šios misijos propaguojamos, Tau svarbios, metas nustoti cenzūruoti save, sėsti ir čia ir dabar pildyti anketą. Galbūt tai yra Tavo šansas nuveikti ką nors tikrai vertingo Lietuvos labui. Jeigu aš šio šanso nebūčiau išnaudojęs, būčiau labai daug praradęs”.

Projektas „Misija Sibiras“ rengiamas jau septintus metus. Iniciatyvos tikslai – puoselėti istorinę atmintį bei tautinį patriotiškumą tarp jaunimo, įamžinti Chakasijos Respublikoje (Rusijos Federacijoje) kalėjusių tautiečių atminimą, pagal galimybes šioje teritorijoje sutvarkyti lietuvių tremtinių kapus, susitikti su lietuviais, vis dar gyvenančiais Sibire. Nuo 2006 metų ekspedicijų dalyviai apsilankė Irkutsko, Krasnojarsko, Sverdlovsko, Tomsko srityse, Buriatijos (Rusijos Federacija), Kazachstano ir Tadžikistano Respublikose.

Dalyvių atrankos anketą galima rasti tinklalapyje www.misijasibiras.ltDaugiau informacijos apie projektą – socialiniame tinkle Facebook www.facebook.com/misija.sibiras.

LiJOT informacija„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Birželis 2024
P A T K P Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.