Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2023 m. Vasario 07 d. 22:40


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Perversmas pušyne

Varėna

Ir kas galėjo pagalvoti. Susidėjo raudonieji pripuvėliai su išverstaskūriais kazlėkais. Pastarieji, tiksliau pastarųjų pats didžiausias išverstaskūris, panoro žūtbūt sugrįžti atgal į grybų puodą, kuriame verdama sriuba ir su pagardais patiekiama į didelį valdžios lovį.

Visi pamenam kaip per paskutinį grybavimą dzūkeliai šituos išverstaskūrius kazlėkus po ilgų metų išmėtė iš savo pintinių. Tačiau dzūkelius išdūrė. Mat artėja didžioji grybautojų ir šiaip visokių bobausių pasipuikavimo šventė – Didysis Grybų Karas, kurios metu visokie bobausiai iš didelės tribūnos kalba visokiausius niekus apie ištikimybę miškui ir grybui, apie pagarbą grybautojui ir jo pintinei.

Mielas grybautojau, sakyk GĖDA, kai Didžiojo Grybų Karo metu į sceną lips raudonieji su išverstaskūriais ir eilinį kartą mėgins visiems į pintines prikrauti ne rudagalvių baravykų, o pigių makaronų. Mielas grybautojau – švilpk – ne tylėk ir miškas tau padėkos.

Grybautojas„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Vasaris 2023
P A T K P Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.