Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2023 m. Vasario 08 d. 00:28


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Darom 2011

Varėna

Švarinimosi akcija Darom 2011 vyks balandžio 16 d. 10 val. visose Lietuvos savivaldybėse ir seniūnijose. Dalyvių susirinkimo vietos bus paskelbtos internetinėje svetainėje www.mesdarom.lt
balandžio 4d.

Ką reikėtų atsinešti akcijos dalyviams?

Akcijos organizatoriai bandys užtikrinti didžiausią įmanomą šiukšlių maišų ir pirštinių kiekį, tačiau ragintume ir pačius dalyvius turėti su savimi šių priemonių.

Akcijos dalyviai į talkos vietą kviečiami atnešti savo ir draugų nenaudojamus mobiliuosius telefonus. Čia jie bus registruojami ir perduoti senus telefonus superkančiai bendrovei www.senastelefonas.lt. Už surinktus telefonus gauti pinigai bus skirti paremti akciją „Darom“ finansiškai.

Surinkti telefonai bus atnaujinti ir pritaikyti pakartotiniam naudojimui. Tai yra pats ekologiškiausias būdas atsikratyti nereikalinga elektroninkos įranga.

Taip pat galite atsinešti gėrimų bei užkandos. Ir nepamirškite geros nuotaikos!

Iš kur bus išvežamos šiukšlės

Šiukšlės bus išvežamos tik iš specialių taškų pažymėtų svetainėje www.mesdarom.lt ir paženklintų akcijos dieną. Kiekvienas tvarkymo taškas turės savo vadovą, kuris informuos dalyvius kur sukrauti šiukšlių maišus. Visi maišai palikti ne išvežimo taškuose ( prie kelių, kiemų ar net 20 metrų nuo išvežimo taško) išvežti nebus. Darom akcijoje tokių taškų numatoma turėti daugiau nei 3000, todėl prašome dalyvius geranoriškai šiukšles atnešti į juos.

Ką daryti, jei norite tvarkyti toliau nuo savo gyvenamosios vietos – miškuose, parkuose ir t.t.?

Registruodamiesi Darom 2011 internetinėje svetainėje pažymėkite, kad norite tvarkyti toliau nuo savo gyvenamosios vietos. Tuomet jūs būsite informuoti kur ir kada galite rinktis ir važiuoti į atokesnes vietas, esančias už 10, 20, 50 ar daugiau kilometrų nuo jūsų gyvenamosios vietos.


„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Vasaris 2023
P A T K P Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.