Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2023 m. Vasario 08 d. 00:14


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Darom 2010

Varėna

Akcija „Darom 2010“, tai „Darom 2008“ ir „Darom 2009“ tęstinis projektas, kurio pagrindinis tikslas - skatinti Lietuvos gyventojų ekologinį mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą, stiprinti vietines bendruomenes ir žmonių lygiavertiškumo suvokimą.

„Darom 2010“ – platesnės apimties projektas nei ankstesnieji. Jo metu bus siekiama suderinti gamtos tvarkymą su edukacine programa ir interaktyviaisiais mokymais, susijusiais su pilietiškumu ir ekologija.

Projektas „Darom 2010“ organizacine prasme gerokai lenkia savo pirmtakus - reikalauja daug organizacinių pastangų ir resursų. „Darom 2010“, balandžio 17 d. turės per tūkstantį švarinimo taškų visoje Lietuvoje arba vieną tašką kiekvieniems 65 kvadratiniams kilometrams Lietuvos teritorijos. Kiekvienam Darom taškui prireiks trijų koordinatorių, o tai net trys tūkstančiai savanorių visoje Lietuvoje. Šie žmonės turės būti paruošti ir apmokyti, su jais bus palaikomas nuolatinis ryšys. Šiukšlių išvežimas iš tūkstančio Darom taškų taip pat bus sudėtingas logistinis uždavinys, kuriam prireiks daug žmogiškųjų ir materialinių resursų.

Visų šių uždavinių mes neįgyvendinsime vieni, tad laukiame kiekvieno iš Jūsų iniciatyvos prisidedant prie gimtosios Lietuvos švarinimo ir visuomenės švietimo ekologijos klausimais.

Netingėk – prisijunk ir tu!

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Vasaris 2023
P A T K P Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.