Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2023 m. Vasario 07 d. 23:46


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Valstybės atkūrimo-Vasario 16-osios dieną paminint

Varėna

Vasario 16-ąją šventiškai nusiteikę, organizuotai, nešini valstybine ir Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų Varėnos rajono skyriaus vėliavomis, daug jo narių susirinko į Varėnos Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčią išklausyti Šv. Mišių už Lietuvos laisvę ir Nepriklausomybę. Šv. Mišias aukojo klebonas Almantas Kibirkštis. Savo pamoksle pabrėžęs kilnius žmonių poelgius ir atsakomybę vienų prieš kitus. Susikaupę gilioje maldoje žmonės išreiškė pagarbą tiems, kurie atidavė savo gyvybes vardan laisvės, melsdami Aukščiausiojo ramybės ir atleidimo.O prieš porą dienų Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Varėnos rajono skyrius sukvietė žvejus į poledinės žūklės varžybas ant Derežnyčios upės tvenkinio. Aštuonios komandos po tris dalyvius varžėsi dėl TS – LKD Varėnos rajono skyriaus įsteigtos Poledinės žūklės varžybų pereinamosios taurės.

8 val. tvarkingai išsirikiavusius žvejus artėjančios Valstybės atkūrimo – Vasario 16-sios dienos proga pasveikino skyriaus pirmininkas Juozas Šilanskas. Jis taip pat paprašė visų tylos minute pagerbti žuvusius už Tėvynės laisvę. Po to paminėjo, kad šis renginys jau tapęs tradiciniu, padėkojo atvykusiems į jį, palinkėjo visiems sėkmingos žūklės, geros nuotaikos.

Varžybų vyriausias teisėjas Albertas Pacevičius dalyviams priminė šių varžybų nuostatus, tvarką ir davė komandą jas pradėti. Tuoj pat išsiskirstė žvejai paruoštuose trijuose sektoriuose į savo vietas. Gręžė vieną po kitos eketes, viliojo žuveles.

Kol žūklautojai sėdėjo prie ekečių, buvo verdama ant laužo žuvienė pagal tradicinį žvejų receptą. Baigus virti ją, nepamiršta į katilą įmerkti ir alksninį nuodėgulį.
Po penkių valandų žvejybos paaiškėjo, kad geriausiai sekėsi „Siprak-varėnio“ komandai, kurios nariai Irmantas Ivaška, Vladas Kneziauskas ir Augustas Šimukonis kartu sugavo 3,19 kg žuvų. „Lyno“ komanda (Gintautas Lynikas, Algis Zalieckas, Alfredas Žarkauskas) sugavo 30 gramų mažiau ir turėjo tenkintis antra vieta. „Dziedo“ trijulė (Antonas Dureiko, Petras Čaplikas, Žilvinas Bruzgis) iš ekečių pritraukė 2,64 kg žuvų ir užėmė trečią vietą.

Varėnos rajono savivaldybės tarybos narys ir skyriaus vicepirmininkas Giedrius Samulevičius varžybų dalyviams linkėjo išlikti ne tik Tėvynės patriotais Vasario 16-sios proga, bet ir būti poledinės žūklės entuziastais. Jis įteikė komandai nugalėtojai pereinamąją taurę, apdovanojo daugiausia sugavusius žuvų dalyvius medaliais, diplomais ir prizais. Atskirai apdovanoti ir jaunieji žvejai bei didžiausią žuvį sugavęs Petras Čaplikas.

Po žūklės varžybų žvejai dar varžėsi, kuris greičiau išgręš eketę grąžtu ir iškirs ją peikena. Ši rungtis sukėlė žiūrovams nemažai emocijų.

Visi nugalėtojai apdovanoti prizais, kuriais geranoriškai parėmė verslininkas Tomas Bloznelis.

Pasibaigus varžyboms žvejai dar negreit išsiskirstė - vaišinosi žuviene, bendravo vieni su kitais. Išvykdami dalyviai dėkojo renginio organizatoriams už gražią šventę ir pažadėjo ateityje joje dalyvauti. Kitais metais į šias varžybas planuojama pakviesti ir kitus TS – LKD skyrius.

Adomas Taraskevičius

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Vasaris 2023
P A T K P Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.