Nusibodo Varėnos juroje gaudyt smulkius mekšriukus.
Nutariau vėl aplankyt mūsų upių tėvą Nemuną. Galingai atrodo.
Vanduo palyginus su vasara pakilo daugiau nei metrą, taigi iškart buvo aišku,
kad nieko nepagausiu. Bet apsisukt ir važiuot namo negalėjau,
puikus oras privertė pabūti gamtoje. Išbandžiau kelis variantus
skirtingas vietas ir jaukus, bet nė trukt. Pavažiavau toliau už Česukų kaimo, apžiūrėjau vietas, kur reiks bandyt žvejot kitą vasarą.
Pakeliui pamačiau kryžių žymintį Vytauto Kvaraciejaus žūties vietą.
Grįžęs namo bandžiau internete rasti nors kokią žinutę apie minėtą Vytautą nieko. O norėtųsi sužinoti apie šį žmogų daugiau.
Permainos ir prie piramidės turbūt varažina šaltą žiemą,
nes slepiasi po stogu, ir ne bet kokiu. Ir dar viena staigmena.
Mūsų miškuose dar dygsta grybai. Simpatiška blondinė sakė,
kad ne tik voveruškų, bet ir žaliuokių galima rast.
Geros nuotaikos grįžau namo, nors ir nieko nepagavau.
Ne visada žūklės sėkmę lemia sugautos žuvies kiekis.
Sveikatos Jums ponai ir ponios.
Antonas
2009-11-23 10:54
·
Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais!
Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose