Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2023 m. Vasario 07 d. 22:39


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Žalias ruduo

Varėna

Taip, taip – žalias. Miške dygsta žaliokės, tiksliau dygo. Paspaudus šaltukui, ko gero nedygs, bet pagyvensim pamatysim. Buvo metų, kai po šaltuko dygo, be to sveikesni buvo. 2006 metais paskutini kartą žaliokių ir ūmėdžių radau gruodžio 5 d. Nuo šaltuko pradėjo gausiau krist lapai, kai kurių medžių net nepageltonavę. Medžiai, kaip ir žmonės, yra nevienodos sveikatos.

Mūsų kieme, auga beržai, visi geltoni, o vienas žalias. Spalis. Meškeriotojai tradiciškai tokiu metu gaudo lydekas. Bet dabar tų lydekų jau mažai yra, ir kad pagaut, reikia ilgai ir nuobodžiai mojuot spiningu. Prieš 30 metų rudeny po žvejybos Lavyso ežere nekas negrįždavo be gero laimikio. O ir lydekos buvo stambesnės. Bet ir dabar kas atkakliai dirba – pagauna. Aš asmeniškai žvejoju su plūdine meškere. Mūsų rajone mažai ežeru kur galima meškeriot nuo kranto, tad pagrindinės vietos Derėžnyčios tvenkiniai. Žemutinis šią vasarą nebuvo dosnus. Nustojo imt stambios kuojos, karšiokai irgi pasidarė kaprizingi, o didelių karšiu man pagaut nepavyko. Gelbėjo Glūkas ,Glėbas ir Lavysas, bet tenai be valties nėra ką veikti. Dar neblogai sekėsi Nemune ties Merkine, stambios aukšlės, kuojos ir šapaliukai, dažniausia per maži, kad galima butu imti. Bet man svarbiausia procesas. Dėl to dabar dažnai žvejoju aukštutiniame tvenkinyje. Čia kuojos iki 100gr. Ir kad jų pagaut, reikia jaukint. Jaukai liesi, viena dalis jauko ,dvi kurmiarausio žemės. Padeda šiek tiek gyvi priedai, pinkos ir uodo trūklio lervos, kurių Varėnoje dar nėra. Mažas kabliukas, Nr. 16-18 ir masalas pinkutė, arba mažas gabaliukas lašinių. Aišku geriau būtų uodo lerva, bet jų nėra. Kas būna Alytuje gali parsivežt, ten jų būna visada.

Malonu pasėdėt su meškerėle, pasigrožėt gamta. O tada ir žiema ateis, pilna savo malonumų, aišku tik reikia neprarast proto ir nelįst ant plono ledo. Klaidų ledas nedovanoja.

Pabaigai linksmiau. Žvejo paklausė, ko tu bijai? Bijau, kad po mano mirties žmona parduos meškeres už kainą, kurią aš jai pasakiau.

Aukšlių siaubas

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Vasaris 2023
P A T K P Š S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.