Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Birželio 17 d. 04:56


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Be2gether festivalis

Lietuva

2009 birželio 12–14 d. vyks festivalis „Be2gether“. Tai didžiausias muzikos ir meno festivalis Baltijos šalyse, vyksiantis prie pat Baltarusijos sienos.

Festivalis vyksta unikaliose Dieveniškių apylinkėse, kurios yra Baltarusijos paribiuose. Dieveniškėse susieina penki senoviniai keliai, vedantys į Vilnių. Vietinis kraštovaizdis keri savo gamta ir išskirtine atmosfera, nes čia yra susipynusios lietuvių, baltarusių, lenkų ir rusų kultūros.

Siena, žyminti Europos Sąjungos ribą su paskutine Europos diktatūrine valstybe, skiria ten gyvenančius žmones, kurie nepaisant politinės santvarkos taip pat šypsosi, myli ir liūdi. Ir myli muziką!

2009 m. trečią kartą vyksiantis festivalis 100 ha istorinėse Norviliškių pilies žemėse suburs skirtingų muzikinių skonių mylėtojus. Keturiose didelėse scenose, kurios bus nukreiptos į Europos Sąjungos pusę, skambės roko, elektronikos, „world“ ir alternatyvi muzika, atliekama garsių grupių ir atlikėjų iš viso pasaulio. Festivalio erdvėse taip pat veiks daugybė meninių dirbtuvių ir pramogų, leidžiančių išbandyti savo kūrybiškumą ir išradingai pailsėti.

„Be2gether“ suburia tūkstančius žmonių būti kartu, nepaisant jų tautybės, amžiaus ar religijos. Muzika atveria sienas.

Daugiau:
www.b2g.lt


„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Birželis 2024
P A T K P Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.