Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   Jeigu tavęs nėra čia, tavęs nėra niekur!                   
    Titulinis       ·       Naujienos       ·       Forumas       ·       Skelbimai       ·       Blogai       ·       Foto galerija       ·       Kontaktai 2024 m. Birželio 25 d. 08:35


   Navigacija
Apie
Verslas
Turistams
Pramogos
Nuorodos
   Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
   Video
Varėnos video naujienos

   Vardadienį švenčia
   Naujausi blogai
Laboratorijos kronikos. Vaikystė
Laboratorijos kronikos. Po ketverių metų
Laboratorijos kronikos. Deratizacija
   Naujausi foto albumai
2012 metų Spiningavimo varžybos Glūko ežere
YAGA festivalio lankytojai mokėsi tapybos ant vandens
Glūko aukšlė 2011Domenų registravimas


Hostingas Serveriai.lt


Profesionalus Hostingas.lt


Dedikuoti.lt serveriai


Sertifikatai.lt SSL


Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus pareiškimas dėl riaušėmis virtusio mitingo

Lietuva

Ekonomikos lėtėjimas, senkančios valstybės biudžeto pajamos, privertė mus daryti ryžtingus sprendimus, Seime patvirtinome krizės suvaldymo planą. Šį planą iš esmės galima vadinti socialinių garantijų išlaikymo planu, nes tokiu būdu užtikrinome, kad laiku pensijas gautų pensininkai, atlyginimus – mokytojai, gydytojai, policininkai, kiti valstybės tarnautojai, pašalpas – socialiai remtini žmonės. Darėme viską, kad kuo mažiau nukentėtų socialiai labiausiai pažeidžiami, mažiausiai uždirbantys žmonės.

Sutinku, kad ne viską padarėme laiku ir kokybiškai, nepavyko visos naštos paskirstyti absoliučiai teisingai ir solidariai, ne visus sprendimus tinkamai paaiškinome. Suprantame galimą žmonių nepasitenkinimą ir visiškai palaikome žmonių teisę tai parodyti taikiuose mitinguose.

Su jai esame pasiruošę tartis, kalbėtis, aiškintis. Radijo ir televizijos vadovų prašysime, kad nuo kitos savaitės mūsų ministerijų specialistams būtų suteikiamas laikas atsakyti į žmonių klausimus, paaiškinti, kaip juos gali paliesti mokesčių įstatymų pakeitimai.

Kalbėsimės tik su tais, kurie aiškiai atsiribos nuo riaušininkų, nuo tų, kurie kelia sumaištį ir kėsinasi į Konstitucinę santvarką.

Aiškiai matėme, kad už tų, kurie kėlė riaušes, jautėsi tvirtas organizacinis stuburas, labai panašus į tą, kurį jausdavome prieš 18 metų, Jedinstvos siautėjimo laikais. Matėme kurstymus internete, matėme organizuotai suvežtus žmones šiandien, matome panašų riaušių kurstytojų braižą visose Baltijos valstybėse.

Daviau pavedimą specialioms tarnyboms, kad visi kurstytojai būtų išaiškinti ir kuo greičiau patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Be to, asmeniškai domėjausi į medicinos įstaigas patekusių nukentėjusiųjų sveikatos būkle.

Prašau Lietuvos žmonių nepasiduoti kurstymams griauti, niokoti, daužyti. Ekonomikos sunkmečio sąlygomis, kaip geri ūkininkai, turime saugoti tai, ką sukūrėme, o ne naikinti.

Prašau kantrybės ir supratimo. Visi mes esame atsakingi už savo valstybę, už jos ateitį. Tikiu, kad jei būsime vieningi, įveiksime visus sunkumus.

Vyriausybės spaudos tarnyba

„Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Teatskraidina Jums 2016-ieji sparnus drąsioms idėjoms ir siekiams, sėkmę kasdieniuose darbuose“

Su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metaisVarėna , žuvų kibimo prognozė

Prašom paremti

www.varena.info

SMS žinute
AČIŪRating for varena.info

   Renginiai
Birželis 2024
P A T K P Š S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   Remėjai
Reklama


   Apklausa
Labiausiai laukiu?

Pavasario.

Vasaros Olimpiados.

Vasaros.

Daug sniego.